Profesjonalne piaskowanie

Radom: Piaskowanie drewna i metalu. Sodowanie oraz czyszczenie elewacji w Radomiu.

Poznaj piaskowanie – rewolucyjną metodę, która z pomocą strumienia sprężonego powietrza i piasku, oczyszcza i wydobywa naturalnie doskonałe piękno surowca. Skorzystaj z naszych usług i tchnij w swoją powierzchnię nowe życie.

O nas

Jesteśmy firmą z 7 letnim doświadczeniem w piaskowaniu powierzchni. Nasza praca jest naszą pasją, dlatego stale podejmujemy nowe wyzwania, zyskując nowe doświadczenia i grono wiernych Klientów. 

Dlaczego my?

Prócz umiejętności nabytych przez lata piaskowania powierzchni, posiadamy wysokiej klasy sprzęt piaskujący. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, co gwarantuje pełną personalizację naszych usług. 

Nasza oferta

Piaskowanie
drewna

Oczyszczanie z farb, nalotów i zabrudzeń powstałych w wyniku zużycia

Piaskowanie cegieł i betonu

Przywracanie naturalnej struktury i koloru, dzięki dokładnemu wyczyszczeniu powierzchni

Piaskowanie elementów metalowych

Renowacja metali bez ryzyka uszkodzenia gładkiej powierzchni

Zabezpieczamy i malujemy

Zabezpieczamy i malujemy powierzchnię po oczyszczeniu.

+48 501 475 126

info@piaskowanie-drewna.com.pl

Realizacje

Odtwórz wideo
Odtwórz wideo

Radom: Piaskowanie i sodowanie elementów metalowych

Jeśli szukasz najlepszej metody oczyszczania elementów metalowych i stalowych odpowiedź jest prosta – piaskowanie lub sodowanie. Te dwie metody dają świetne rezultaty i pozwalają oczyścić, wygładzić a nawet zmienić kształt powierzchni. W naszej firmie zajmujemy się przeprowadzaniem piaskowania i sodowania stalowych i metalowych elementów na terenie Radomia. Zawsze dobieramy odpowiednie ścierniwo, aby uzyskane efekty były w pełni zadowalające.

Piaskowanie drewna Radom

Piaskowanie drewna to sposób na oczyszczanie powierzchni, który wykorzystuje sprężone powietrze z elementami materiału ściernego, najczęściej piasku kwarcowego. Drewno jest materiałem, z którym praca jest bardzo przyjemna. Zabieg piaskowania pozwala na oczyszczenie go, nadanie mu innego kształtu oraz wygładzenie powierzchni. Idealnie nadaje się do obróbki starych lub zabytkowych mebli, konstrukcji drewnianych oraz innych elementów. Jako zawodowcy w tej dziedzinie proponujemy piaskowanie drewna na terenie Radomia oraz okolic. Zapraszamy do kontaktu! 

Czyszczenie elewacji drewnianych Radom

Drewniana elewacja to bez wątpienia wizytówka naszego domu. To jest jeden z powodów dlaczego warto o nią odpowiednio zadbać. Czyszczenie jest obowiązkowym elementem odpowiedniej pielęgnacji takich konstrukcji. Metodą, która stanowi znakomitą alternatywę dla tradycyjnych środków czyszczących jest piaskowanie. Ta metoda idealnie oczyści elewację w każdym zakątku, wygładzi ją oraz wyrówna wszelkie nierówności. Takie zadanie warto polecić profesjonalistom. Oferujemy kompleksowe czyszczenie elewacji drewnianych metodą piaskowania na terenie Radomia. Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły naszej oferty.

Piaskowanie cegieł i betonu w Radomiu

Czyszczenie cegieł i betonu to zadanie wymagające odpowiednich środków. Metod jest wiele, jednak najważniejsze to wybrać tą najlepszą. Tu z pomocą przychodzi piaskowanie. Jest to sposób na zabrudzoną ścianę – niezależnie od powagi sytuacji. Sprężone powietrze z elementami ściernymi idealnie wyczyści każdą powierzchnię ceglaną i betonową, nawet w najgłębszych zakamarkach. Dzięki piaskowaniu pozbędziemy się tynku, zbędnej zaprawy oraz różnych pozostałości farb lub olejów. Zapraszamy do skorzystania z naszej profesjonalnej usługi piaskowania w okolicach Radomia.

Czyszczenie starych cegieł

Jak wyczyścić starą cegłę, aby wydobyć z niej piękny charakter? Odpowiedź jest prosta – skorzystać z usług piaskowania! Przeprowadzane przez doświadczonych specjalistów piaskowanie to gwarancja najlepszych efektów w krótkim czasie. Ta metoda polecana jest zarówno do oczyszczania powierzchni wewnętrznych jak i zewnętrznych. Jest bezpieczną, ekologiczną i efektowną alternatywą tradycyjnych sposobów oczyszczania, która zachwyca efektami. Skontaktuj się z nami i umów oczyszczanie cegieł metodą piaskowania na terenie Radomia.

Malowanie i impregnacja domów drewnianych Radom

Bez wątpienia drewno elewacyjne wymaga impregnacji. Jest to zabieg konieczny do utrzymania drewnianej powierzchni w dobrym stanie. Impregnaty dobrej jakości nakładane regularnie zabezpieczają drewno przed niekorzystnymi warunkami zewnętrznymi. Ta warstwa ochronna zabezpiecza przed promieniowaniem słonecznym, opadami atmosferycznymi czy szkodnikami. Nasza firma zajmuje się impregnacją domów drewnianych. W naszej ofercie znajdziesz również usługę malowania, która pozwoli Ci odnowić lub nadać całkowicie nowy charakter Twojemu domowi lub odnowić kolor. Zachęcamy do kontaktu wszystkich mieszkańców Radomia i okolic.

Chcesz wiedzieć więcej?
Skontaktuj się z nami