Profesjonalne piaskowanie

Olsztyn: Piaskowanie drewna i metalu. Sodowanie oraz czyszczenie elewacji w Olsztynie.

Poznaj piaskowanie – rewolucyjną metodę, która z pomocą strumienia sprężonego powietrza i piasku, oczyszcza i wydobywa naturalnie doskonałe piękno surowca. Skorzystaj z naszych usług i tchnij w swoją powierzchnię nowe życie.

O nas

Jesteśmy firmą z 7 letnim doświadczeniem w piaskowaniu powierzchni. Nasza praca jest naszą pasją, dlatego stale podejmujemy nowe wyzwania, zyskując nowe doświadczenia i grono wiernych Klientów. 

Dlaczego my?

Prócz umiejętności nabytych przez lata piaskowania powierzchni, posiadamy wysokiej klasy sprzęt piaskujący. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, co gwarantuje pełną personalizację naszych usług. 

Nasza oferta

Piaskowanie
drewna

Oczyszczanie z farb, nalotów i zabrudzeń powstałych w wyniku zużycia

Piaskowanie cegieł i betonu

Przywracanie naturalnej struktury i koloru, dzięki dokładnemu wyczyszczeniu powierzchni

Piaskowanie elementów metalowych

Renowacja metali bez ryzyka uszkodzenia gładkiej powierzchni

Zabezpieczamy i malujemy

Zabezpieczamy i malujemy powierzchnię po oczyszczeniu.

+48 501 475 126

info@piaskowanie-drewna.com.pl

Olsztyn: Piaskowanie i sodowanie elementów metalowych

Piaskowanie i sodowanie to dwie metody skutecznego oczyszczania elementów metalowych i stalowych. Piaskowanie polega na oczyszczaniu za pomocą sprężonego strumienia powietrza z drobinkami piasku i idealnie sprawdza się przy elementach małych, o nieregularnych kształtach. Sodowanie natomiast wykorzystuje sodę oczyszczoną o odpowiedniej granulacji, dzięki czemu możliwe jest obrobienie struktur nawet najbardziej delikatnych. Z przyjemnością podejmiemy się piaskowania i sodowania elementów metalowych i stalowych na terenie Olsztyna. Gwarancja satysfakcji i idealnych efektów w cenie.

Piaskowanie drewna Olsztyn

Drewno jest surowcem używanym do wielu celów. Ważne jest jednak utrzymanie go w dobrym stanie, aby mogło służyć przez wiele lat. Doskonałym sposobem na jego odświeżenie i wyczyszczenie jest piaskowanie drewna, czyli obróbka przy użyciu strumienia sprężonego powietrza. Ten nieinwazyjny zabieg szybko i skutecznie usuwa z drewnianych powierzchni zabrudzenia, stare farby i jednocześnie wygładza je, odkrywając ich dawne piękno. Piaskowanie drewnianych konstrukcji wykonujemy na terenie Olsztyna, również z dojazdem do klienta.

Czyszczenie elewacji drewnianych Olsztyn

Drewniane elewacje wymagają odpowiednich zabiegów, które zachowają ich niezawodność oraz ponadczasowy wygląd. W celu przeprowadzenia oczyszczenia i konserwacji polecamy skorzystać z usług specjalistów. Przeprowadzimy sprawnie czyszczenie elewacji drewnianych metodą piaskowania na terenie Olsztyna i okolic. Dzięki temu zapomnisz o pozostałościach po starych lakierach, farbach czy zabrudzeniach innej maści i zastąpisz to szczęściem powodowanym pięknym i zdrowym wyglądem drewna. Dzięki takiej pielęgnacji drewno w elewacjach będzie służyło przez długie lata.

Piaskowanie cegieł i betonu w Olsztynie

Okryłeś w swoim mieszkaniu ścianę z cegieł i marzysz o odkryciu jej? A może cegły zewnętrzne Twojego domu wymagają odnowienia? Z tymi i innymi problemami pomocne może okazać się piaskowanie. Zajmujemy się profesjonalnym piaskowaniem cegieł i betonu na terenie Olsztyna. Posiadamy odpowiedni sprzęt i umiejętności dzięki czemu szybko i bezpiecznie przeprowadzimy ten zabieg za Ciebie. Do piaskowania wykorzystujemy strumień sprężonego powietrza z drobinkami piasku. Ta technika pozwala nam uzyskać najlepsze efekty w krótkim czasie.

Czyszczenie starych cegieł

Czyszczenie starych cegieł to zabieg, który w ostatnich latach zyskał na popularności. NIe tylko wydobywa piękno ścian wykonanych z tego surowca, ale również sprawia, że wnętrze zyskuje niebanalnego wyglądu. Piaskowanie cegieł i betonu to zabieg, dzięki któremu możesz idealnie oczyścić ścianę, wygładzić ją i odsłonisz najlepsze jej cechy. Piaskowanie cegieł i betonu można wykonywać zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczenia. Ważne jest zabezpieczenie dróg oddechowych przed powstającym pyłem. Dlatego zaufaj zawodowcom – wykonujemy piaskowanie na terenie Olsztyna z dojazdem do klienta szybko i skutecznie.

Malowanie i impregnacja domów drewnianych Olsztyn

Jak odpowiednio zadbać o elewację drewnianą? Przede wszystkim pamiętaj o okresowym impregnowaniu powierzchni. To właśnie ten zabieg pozwoli Ci zabezpieczyć drewno przed szkodliwym działaniem promieniowania UV czy kwaśnych deszczów, a także wielu innych czynników. Taki zabieg warto poprzedzić dokładnym czyszczeniem powierzchni – najlepiej metodą piaskowania. Nasi klienci często również pytają o malowanie drewna. Posiadamy bogatą ofertę kolorowych farb oraz bardziej naturalnych odcieni. Niezależnie od tego, czego potrzebujesz, wykonujemy zlecenia profesjonalnie. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty malowania i impregnacji domów drewnianych w Olsztynie.

Chcesz wiedzieć więcej?
Skontaktuj się z nami