Profesjonalne piaskowanie

Lublin: Piaskowanie drewna i metalu. Sodowanie oraz czyszczenie elewacji w Lublinie.

Poznaj piaskowanie – rewolucyjną metodę, która z pomocą strumienia sprężonego powietrza i piasku, oczyszcza i wydobywa naturalnie doskonałe piękno surowca. Skorzystaj z naszych usług i tchnij w swoją powierzchnię nowe życie.

O nas

Jesteśmy firmą z 7 letnim doświadczeniem w piaskowaniu powierzchni. Nasza praca jest naszą pasją, dlatego stale podejmujemy nowe wyzwania, zyskując nowe doświadczenia i grono wiernych Klientów. 

Dlaczego my?

Prócz umiejętności nabytych przez lata piaskowania powierzchni, posiadamy wysokiej klasy sprzęt piaskujący. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, co gwarantuje pełną personalizację naszych usług. 

Nasza oferta

Piaskowanie
drewna

Oczyszczanie z farb, nalotów i zabrudzeń powstałych w wyniku zużycia

Piaskowanie cegieł i betonu

Przywracanie naturalnej struktury i koloru, dzięki dokładnemu wyczyszczeniu powierzchni

Piaskowanie elementów metalowych

Renowacja metali bez ryzyka uszkodzenia gładkiej powierzchni

Zabezpieczamy i malujemy

Zabezpieczamy i malujemy powierzchnię po oczyszczeniu.

+48 501 475 126

info@piaskowanie-drewna.com.pl

Lublin: Piaskowanie i sodowanie elementów metalowych

Wśród metod oczyszczania elementów metalowych i stalowych warto wyróżnić piaskowanie i sodowanie. Te dwa zabiegi pozwalają na skuteczne oczyszczenie powierzchni, niezależnie od jej kształtów. Dodatkowo sięgają nawet w najgłębsze zakamarki i pozbywają się starej farby czy lakieru. Takie zabiegi pozwalają odświeżyć stalowo – metalowe konstrukcję oraz wygładza je czy wyrównać. Zapraszamy klientów z Lublina na wykonanie profesjonalnego piaskowania i sodowania elementów tego typu.

Piaskowanie drewna Lublin

Piaskowanie drewna polega na jego oczyszczaniu, wygładzaniu, a nawet nadawaniu formy.  Metoda opiera swoje działanie na strumieniu sprężonego powietrza z elementami ściernymi (np. piasku, szkła) i to właśnie ciśnienie w połączeniu z tymi drobinkami pozwala na oczyszczenie powierzchni drewnianych z zabrudzeń wszelkiego typu. W naszej firmie przeprowadzamy piaskowaniu starych mebli, drzwi czy wielopoziomowych elewacji drewnianych na terenie Lublina. Zaufaj specjalistom w temacie piaskowania.

Czyszczenie elewacji drewnianych Lublin

Elewacje drewniane to zdecydowanie jedno z popularniejszych trendów w budownictwie. Warto jednak wiedzieć, że tylko dzięki regularnemu czyszczeniu i impregnacji drewno będzie służyło nam przez wiele lat. Piaskowanie to polecana metoda oczyszczania elewacji drewnianych. Z uwagi na swój charakter i właściwości umożliwia jej dogłębne oczyszczenie ze starych farb, lakierów czy zanieczyszczeń zewnętrznych. Warto zlecić to zadanie specjalistom z naszej firmy – zadbamy o najlepsze rezultaty. Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły naszej oferty czyszczenia elewacji drewnianych na terenie Lublina.

Piaskowanie cegieł i betonu w Lublinie

Piaskowanie cegieł i betonu to metoda polecana dla każdego. NIe tylko z uwagi na ekologiczny charakter, ale również skuteczność. Stosowany w tej metodzie strumień sprężonego powietrza pozwala skutecznie oczyścić powierzchnię z zanieczyszczeń, zabrudzeń czy nawet graffiti, nawet z najgłębszych zakamarków. Jednocześnie możliwe jest wygładzenie powierzchni i jej wyprofilowanie tak, jak chcesz. Zaufaj naszemu doświadczeniu i wiedzy w temacie piaskowania cegieł i betonu. Oferta skierowana jest do mieszkańców Lublina i okolic.

Czyszczenie starych cegieł

Lublin urzeka swoim pięknym starym miastem oraz starymi kamieniczkami. To nic dziwnego, że coraz więcej mieszkańców decyduje się wydobycie jeszcze więcej pięknego charakteru w swoich mieszkaniach. Czyszczenie starych cegieł jest więc popularnym zabiegiem. Pozwala na pokazanie pięknego i rustykalnego charakteru miejsca. Najlepiej takie czyszczenie przeprowadzić metodą piaskowania. Wykonywane przez nas pozwoli CI szybko cieszyć się oczekiwanymi efektami. Piaskowanie cegieł skutecznie usuwa wszystkie zanieczyszczenia, stare farby oraz lakiery.

Malowanie i impregnacja domów drewnianych Lublin

Renowacja elewacji drewnianych to temat bardzo rozległy. Z tego powodu bardzo łatwo natknąć się na samozwańczych specjalistów, którzy oferują swoje usługi. Jeśli jednak szukasz zaufanej firmy, która pomoże Ci z tym zagadnieniem kompleksowo – jesteś w dobrym miejscu. Nasz zespół zajmuje się kompleksowym malowaniem oraz impregnacją domów drewnianych. Używamy sprawdzonych technik oraz produktów najwyższej klasy, co przekłada się na lata świetnie zabezpieczonych i odnowionych elewacji. Działamy na terenie Lublina i okolic. Zachęcamy do kontaktu lub zapoznania się ze szczegółami naszej ofert. Zapraszamy!

Chcesz wiedzieć więcej?
Skontaktuj się z nami