Profesjonalne piaskowanie

Ełk: Piaskowanie drewna i metalu. Sodowanie oraz czyszczenie elewacji w Ełku.

Poznaj piaskowanie – rewolucyjną metodę, która z pomocą strumienia sprężonego powietrza i piasku, oczyszcza i wydobywa naturalnie doskonałe piękno surowca. Skorzystaj z naszych usług i tchnij w swoją powierzchnię nowe życie.

O nas

Jesteśmy firmą z 7 letnim doświadczeniem w piaskowaniu powierzchni. Nasza praca jest naszą pasją, dlatego stale podejmujemy nowe wyzwania, zyskując nowe doświadczenia i grono wiernych Klientów. 

Dlaczego my?

Prócz umiejętności nabytych przez lata piaskowania powierzchni, posiadamy wysokiej klasy sprzęt piaskujący. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, co gwarantuje pełną personalizację naszych usług. 

Nasza oferta

Piaskowanie
drewna

Oczyszczanie z farb, nalotów i zabrudzeń powstałych w wyniku zużycia

Piaskowanie cegieł i betonu

Przywracanie naturalnej struktury i koloru, dzięki dokładnemu wyczyszczeniu powierzchni

Piaskowanie elementów metalowych

Renowacja metali bez ryzyka uszkodzenia gładkiej powierzchni

Zabezpieczamy i malujemy

Zabezpieczamy i malujemy powierzchnię po oczyszczeniu.

+48 501 475 126

info@piaskowanie-drewna.com.pl

Ełk: Piaskowanie i sodowanie elementów metalowych

Piaskowanie i sodowanie elementów metalowych i stalowych to dwie alternatywne, bardzo skuteczne metody oczyszczania tych powierzchni. Działanie sprężonego powietrza z elementami ściernymi pozwala na szybkie oczyszczenie powierzchni w każdym zakamarku, wygładzenie ich, a także na zmianę ich kształtu. Jako profesjonaliści w dziedzinie sprawnie i szybko zrealizujemy Twoje zlecenie na terenie Ełku. Niezależnie od intensywności zabrudzeń oraz delikatności elementu metalowego czy stalowego dobierzemy najlepszą metodą, abyś szybko mógł cieszyć się zachwycającym efektami.

Piaskowanie drewna Ełk

Piaskowanie drewna to metoda popularyzowana ze względu na wiele zalet. Niepodważalne są jej skuteczność i szybkość wykonania. Wykorzystane do tego sprężone powietrze z drobinkami materiału ściernego (np. piasku) pozwalają dotrzeć nawet w najtrudniej dostępne zakamarki. Piaskowanie idealnie sprawdza się jako technika czyszczenia mebli czy drzwi drewnianych oraz większych drewnianych konstrukcji takich jak elewacje drewniane. Dzięki piaskowaniu pozbędziesz się starych farb, lakierów i innych zanieczyszczeń. Oferujemy piaskowanie na terenie Ełku i okolic.

Czyszczenie elewacji drewnianych Ełk

Jeśli mieszkasz w Ełku i zastanawiasz się jak najlepiej wyczyścić drewnianą elewację Twojego domu – polecamy metodę piaskowania. Wykonywana przez nas sprawi, że Twoja drewniana konstrukcja nie tylko nabierze nowego, piękniejszego wyglądu, ale również zostanie dokładnie oczyszczona. Takie zabiegi powinno się przeprowadzać regularnie, ponieważ wpływa to korzystnie na stan drewnianych elewacji. Dzięki temu będą one w doskonałej kondycji przez wiele lat. Piaskowanie jest dodatkowo metodą ekologiczną i nieinwazyjną.

Piaskowanie cegieł i betonu w Ełku

Piaskowanie cegieł i betonu to proces, który w niedługim czasie pozwoli Ci oczyścić i wygładzić powierzchnię. Nasi specjaliści z powodzeniem realizują każde zlecenia. Do metody piaskowania wykorzystujemy strumień sprężonego powietrza z zawartością drobinek materiału ściernego (najczęściej jest to piasek). Takie podejście pozwala nam szybko i skutecznie oczyścić powierzchnię z najbardziej przylegających i uporczywych zabrudzeń oraz sięgnąć tam, gdzie inne metody okażą się nieskuteczne. Usługi piaskowania cegieł i betonu realizujemy na terenie Ełku.

Czyszczenie starych cegieł

Czyszczenie cegieł to zabieg, który wymaga doświadczenia i odpowiednich narzędzi. Szczególnie robiony w zamkniętym pomieszczeniu może być problematyczny. W tej kwestii warto zaufać specjalistom. Nasza firma proponuje czyszczenie starych cegieł metodą piaskowania. Pozwala ona na szybkie i skutecznie odkrycie cegły, bez wpływania na jej naturalny kolor. Dodatkowo jest bezpieczna i ekologiczna dzięki zastosowaniu strumienia sprężonego powietrza z zawartością naturalnych elementów ściernych. Piaskowanie starych cegieł wykonujemy na terenie Ełku i okolic.

Malowanie i impregnacja domów drewnianych Ełk

Malowanie domów drewnianych to proces, dzięki któremu możesz nadać mu zupełnie nowego stylu lub odnowić. Posiadamy odcienie naturalne oraz kolory, które są bardziej zaskakujące. Warto również pamiętać o rutynowej impregnacji powierzchni drewnianych. Jest to proces, który pozwala zabezpieczyć drewno i chronić je przed negatywnym działaniem opadów atmosferycznych, szkodników czy promieniowania słonecznego. Właśnie dlatego oferujemy profesjonalne malowanie i impregnację domów drewnianych. Działamy na terenie Ełku, a dzięki doświadczeniu oraz wiedzy nasza praca jest na najwyższym poziomie. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty lub bezpośredniego kontaktu. 

Chcesz wiedzieć więcej?
Skontaktuj się z nami