Profesjonalne piaskowanie

Elbląg: Piaskowanie drewna i metalu. Sodowanie oraz czyszczenie elewacji w Elblągu.

Poznaj piaskowanie – rewolucyjną metodę, która z pomocą strumienia sprężonego powietrza i piasku, oczyszcza i wydobywa naturalnie doskonałe piękno surowca. Skorzystaj z naszych usług i tchnij w swoją powierzchnię nowe życie.

O nas

Jesteśmy firmą z 7 letnim doświadczeniem w piaskowaniu powierzchni. Nasza praca jest naszą pasją, dlatego stale podejmujemy nowe wyzwania, zyskując nowe doświadczenia i grono wiernych Klientów. 

Dlaczego my?

Prócz umiejętności nabytych przez lata piaskowania powierzchni, posiadamy wysokiej klasy sprzęt piaskujący. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, co gwarantuje pełną personalizację naszych usług. 

Nasza oferta

Piaskowanie
drewna

Oczyszczanie z farb, nalotów i zabrudzeń powstałych w wyniku zużycia

Piaskowanie cegieł i betonu

Przywracanie naturalnej struktury i koloru, dzięki dokładnemu wyczyszczeniu powierzchni

Piaskowanie elementów metalowych

Renowacja metali bez ryzyka uszkodzenia gładkiej powierzchni

Zabezpieczamy i malujemy

Zabezpieczamy i malujemy powierzchnię po oczyszczeniu.

+48 501 475 126

info@piaskowanie-drewna.com.pl

Realizacje

Odtwórz wideo
Odtwórz wideo

Elbląg: Piaskowanie i sodowanie elementów metalowych

Z biegiem czasu wszelkie elementy metalowe i stalowe mogą ulec zabrudzeniu. Ich zła konserwacja może skutkować pojawieniem się np. rdzy. Odpowiedzią na to jest piaskowanie i sodowanie. Oba zabiegi wykonujemy na terenie Elbląga. Zadbamy o to, aby każda konstrukcja metalowa i stalowa została odpowiednio oczyszczona z zabrudzeń każdego typu. Zarówno piaskowanie jak i sodowanie pozwala na dotarcie w nawet najgłębsze zakamarki. Sodowanie polecamy dla bardzo delikatnych elementów. Nasi eksperci wykonają zlecenie najlepiej w okolicy!

Piaskowanie drewna Elbląg

Dlaczego warto zdecydować się na piaskowanie drewna? Przede wszystkim z uwagi na łatwość, szybkość i skuteczność tej metody. Nasi specjaliści wykonują piaskowanie drewnianych powierzchni w Elblągu i okolicach, szybko i skutecznie. Z nami każdy element zostanie oczyszczony, wyrównany lub zmodyfikowany – zależnie od Twojej wizji. To wszystko tylko przy użyciu sprężonego strumienia powietrza z drobinkami piasku lub innych materiałów ściernych. Gwarantujemy solidnie wykonanie zadanie piaskowania wszystkich drewnianych elementów.

Czyszczenie elewacji drewnianych Elbląg

Czyszczenie elewacji drewnianych powinno odbywać się regularnie i z odpowiednią starannością. Dzięki temu posłuży ona przez wiele lat, ciągle w tak samo dobrej kondycji. Drzewo jako surowiec budowlany sprawdza się idealnie. Odpowiednie oczyszczenie pozwala również na jego skuteczne zaimpregnowanie, a to jak wiadomo jest idealny przepis na długowieczność drewnianych konstrukcji. W naszej firmie wykonujemy czyszczenie elewacji drewnianych w Elblągu przy wykorzystaniu metody piaskowania. Dzięki niej pozbędziesz się zabrudzeń nawet z najmniejszych i najtrudniej dostępnych zakamarków.

Piaskowanie cegieł i betonu w Elblągu

Ściany wykonane z cegieł czy betonu również wymagają okresowego czyszczenia. Niezależnie od przyczyny – czy jest to zabieg stylistyczny, czy też stosowany typowo pod pozbycie się zanieczyszczeń – warto skorzystać z metody piaskowania. Pozwala ona na dokładne oczyszczanie cegieł i betonu z pozostałości farb, grafitti czy resztek tynku. Dodatkowo pozwala na wygładzenie powierzchni i tym samym nadanie jej innego kształtu. Z nami piaskowanie wykonasz szybko i skutecznie. Dojeżdżamy do klientów na terenie Elbląga.

Czyszczenie starych cegieł

Stare czerwone cegły kryją się w wielu mieszkaniach. Szczególnie tych znajdujących się w starym budownictwie. Potrafią nadać one niepowtarzalnego, loftowego klimatu. Z tych powodów osoby odkrywające je w swoich miejscach często decydują się na ich odkrycie. Wiąże się to z ich dokładnym oczyszczeniem. Czyszczenie starych cegieł wykonujemy z dojazdem do klienta w Elblągu przy użyciu metody piaskowania. Pozwala nam to idealnie oczyścić powierzchnię. Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły naszej oferty.

Malowanie i impregnacja domów drewnianych Elbląg

Ponadczasowe piękno drewnianych domów wymaga wiele wysiłku. Drewniane elewacje wymagają dużo pracy, aby zawsze wyglądały olśniewająco oraz cieszyły oko przez wiele lat. Właśnie dlatego oferujemy profesjonalne malowanie i impregnację domów drewnianych na terenie Elbląga. Każdą czynność poprzedzamy odpowiednim przygotowaniem powierzchni, czyli jej wyczyszczeniem. Dzięki temu zarówno farba jak i impregnat lepiej zabezpieczą i pokryją drewno. Używamy produktów najwyższej jakości, dzięki czemu zarówno farba jak i impregnat odżywią drewno i przywrócą mu dawny blask. Masz więcej pytań? Zapraszamy do kontaktu lub zapoznania się ze szczegółami oferty.

Chcesz wiedzieć więcej?
Skontaktuj się z nami