Profesjonalne piaskowanie

Chełm: Piaskowanie drewna i metalu. Sodowanie oraz czyszczenie elewacji w Chełmie.

Poznaj piaskowanie – rewolucyjną metodę, która z pomocą strumienia sprężonego powietrza i piasku, oczyszcza i wydobywa naturalnie doskonałe piękno surowca. Skorzystaj z naszych usług i tchnij w swoją powierzchnię nowe życie.

O nas

Jesteśmy firmą z 7 letnim doświadczeniem w piaskowaniu powierzchni. Nasza praca jest naszą pasją, dlatego stale podejmujemy nowe wyzwania, zyskując nowe doświadczenia i grono wiernych Klientów. 

Dlaczego my?

Prócz umiejętności nabytych przez lata piaskowania powierzchni, posiadamy wysokiej klasy sprzęt piaskujący. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, co gwarantuje pełną personalizację naszych usług. 

Nasza oferta

Piaskowanie
drewna

Oczyszczanie z farb, nalotów i zabrudzeń powstałych w wyniku zużycia

Piaskowanie cegieł i betonu

Przywracanie naturalnej struktury i koloru, dzięki dokładnemu wyczyszczeniu powierzchni

Piaskowanie elementów metalowych

Renowacja metali bez ryzyka uszkodzenia gładkiej powierzchni

Zabezpieczamy i malujemy

Zabezpieczamy i malujemy powierzchnię po oczyszczeniu.

+48 501 475 126

info@piaskowanie-drewna.com.pl

Chełm: Piaskowanie i sodowanie elementów metalowych

Piaskowanie i sodowanie elementów metalowych i stalowych to dwie bardzo podobne do siebie metody oczyszczania tych powierzchni. W przypadku piaskowania wykorzystywanym materiałem ściernym jest najczęściej piasek, natomiast sodowanie opiera swoje działanie na wykorzystaniu sody oczyszczonej. Elementy stalowo – metalowe wymagają odpowiedniej precyzji w obróbce. Jako profesjonaliści odpowiednio dobierzemy metodę pod wymagania elementów, aby osiągnąć jak najlepszy efekt. Piaskowanie i sodowanie elementów metalowych i stalowych wykonujemy na terenie Chełma.

Piaskowanie drewna Chełm

Piaskowanie drewna jest sposobem na skuteczne oczyszczenie i wygładzenie powierzchni drewnianych (starych mebli, konstrukcji, elewacji) w każdym, nawet najgłębszym zakamarku. Metoda ta jest o tyle atrakcyjna, ponieważ bazuje na strumieniu sprężonego powietrza z elementami ściernymi takimi jak piasek lub drobinki szkła. Oznacza to, że nie są przy niej używane żadne chemikalia, a otrzymywany efekt jest jeszcze bardziej zadowalający. Nasza firma zajmuje się profesjonalnym piaskowaniem drewna w Chełmie i okolicach.

Czyszczenie elewacji drewnianych Chełm

Aby przez wiele lat cieszyć się pięknymi elewacjami drewnianymi należy o nie odpowiednio zadbać. Sama impregnacja nie wystarczy. Powinna być ona poprzedzona oczyszczaniem. Najdokładniejszą metodą czyszczenia elewacji drewnianych jest piaskowanie. Ten nieskomplikowany proces pozwala na dokładne oczyszczenie konstrukcji w każdym zakamarku, co jest bardzo ważne przy elewacjach. Zajmujemy się profesjonalnym czyszczeniem elewacji drewnianych metodą piaskowania w Chełmie zapraszamy do kontaktu.

Piaskowanie cegieł i betonu w Chełmie

Dlaczego warto przeprowadzić zabieg piaskowania cegieł i betonu? Z powodu świetnych efektów jakie można osiągnąć tą metodą. Piaskowanie wykonuje się przy użyciu strumienia sprężonego powietrza z elementami ściernymi. To właśnie dzięki tej technice możliwe jest oczyszczenie powierzchni z pozostałości farb, tynku oraz innych zabrudzeń powstających na skutek zanieczyszczeń powietrza. Doskonale radzi sobie z brudem zalegającym na różnych głębokościach, dlatego idealnie sprawdzi się jako sposób na oczyszczanie cegieł i betonu. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług piaskowania – działamy profesjonalnie na terenie Chełma.

Czyszczenie starych cegieł

Oczyszczanie starych cegieł może przebiec szybko. Wystarczy, że zdecydujesz się na piaskowanie. Oferujemy wykonywanie piaskowania na terenie Chełma. Nasz profesjonalizm i doświadczenie pozwalają nam oczyścić cegły błyskawicznie i skutecznie. Zależy nam na zadowoleniu naszych klientów, a jest to możliwe dzięki dobrze wykonanym zadaniom. Oczyszczamy cegły z zabrudzeń każdego typu – niezależnie czy znajdują się one wewnątrz czy na zewnątrz pomieszczenia. Poznaj szczegóły naszej oferty i ciesz się piękną ścianą z cegieł już niedługo!

Malowanie i impregnacja domów drewnianych Chełm

Malowanie i impregnacja domów drewnianych to czynności, które warto przeprowadzać regularnie. Najlepiej jest powierzyć to zadanie profesjonalistom, którzy wykonają to szybko i na najwyższym poziomie. Jako firma zajmująca się kompleksową pielęgnacją elewacji drewnianych, wykonujemy nasze usługi na terenie Chełma. Każde malowanie oraz impregnację poprzedzamy odpowiednim przygotowaniem drewna i jego dokładnym wyczyszczeniem. Dodatkowo wykonujemy również piaskowanie elewacji drewnianych. Zapraszamy do kontaktu bezpośredniego lub zapoznania się z ofertą naszej firmy.

Chcesz wiedzieć więcej?
Skontaktuj się z nami