Profesjonalne piaskowanie

Bielsk Podlaski: Piaskowanie drewna i metalu. Sodowanie oraz czyszczenie elewacji w Bielsku Podlaskim.

Poznaj piaskowanie – rewolucyjną metodę, która z pomocą strumienia sprężonego powietrza i piasku, oczyszcza i wydobywa naturalnie doskonałe piękno surowca. Skorzystaj z naszych usług i tchnij w swoją powierzchnię nowe życie.

O nas

Jesteśmy firmą z 7 letnim doświadczeniem w piaskowaniu powierzchni. Nasza praca jest naszą pasją, dlatego stale podejmujemy nowe wyzwania, zyskując nowe doświadczenia i grono wiernych Klientów. 

Dlaczego my?

Prócz umiejętności nabytych przez lata piaskowania powierzchni, posiadamy wysokiej klasy sprzęt piaskujący. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, co gwarantuje pełną personalizację naszych usług. 

Nasza oferta

Piaskowanie
drewna

Oczyszczanie z farb, nalotów i zabrudzeń powstałych w wyniku zużycia

Piaskowanie cegieł i betonu

Przywracanie naturalnej struktury i koloru, dzięki dokładnemu wyczyszczeniu powierzchni

Piaskowanie elementów metalowych

Renowacja metali bez ryzyka uszkodzenia gładkiej powierzchni

Zabezpieczamy i malujemy

Zabezpieczamy i malujemy powierzchnię po oczyszczeniu.

+48 501 475 126

info@piaskowanie-drewna.com.pl

Bielsk Podlaski: Piaskowanie i sodowanie elementów stalowych i metalowych

Wielopoziomowe konstrukcje stalowe i metalowe czy pojedyncze elementy tego typu najlepiej oczyszczać metodą piaskowania. Nasze doświadczenie pozwala na wykonanie renowacji struktur w bardzo krótkim czasie z zachowaniem ich pierwotnych kształtów. Piaskowanie nie narusza struktur i pozwala na wydobycie pierwotnego wyglądu dzięki technologii wykorzystującej sprężone powietrze wzbogacone o elementy ścierające. Sam proces jest bezinwazyjny i dokładny. Oczyszczone powierzchnie lepiej trzymają farbę, co w konsekwencji chroni je przed korozją.

Piaskowanie drewna Bielsk Podlaski

Oferta naszej firmy posiada pozycję piaskowania drewna. Jest to metoda oczyszczenia powierzchni drewnianych, która pozwala na pozbycie się z nich resztek farby, lakierów czy zabrudzeń. Dzięki dużemu doświadczeniu w tej materii gwarantujemy szybkie oczyszczenie oraz najlepsze efekty, które pozwolą na nowo cieszyć się drewnianą podłogą lub starymi meblami. Metoda jest szybka, bezpieczna dla struktur i czyści je wielowymiarowo bez używania chemii dzięki wykorzystaniu technologii sprężonego powietrza.

Czyszczenie elewacji drewnianych Bielsk Podlaski

Elewacje drewniane wymagają dużego nakładu pracy. Nieodpowiednio pielęgnowane mogą powodować niszczenie drewna. Najważniejsze jest rutynowe oczyszczanie powierzchni, które można zrealizować metodą piaskowania. Jest to metoda, która doskonale sprawdza się w walce z zabrudzeniami każdego typu i jednocześnie okrywa stare struktury bez ich naruszania. Jest szczególnie polecana do elewacji ze względu na jej dokładność i docieranie do najgłębszych i najbardziej ukrytych powierzchni.

Piaskowanie cegieł i betonu w Bielsku Podlaskim

Kiedy chcesz oczyścić cegły lub beton i brakuje Ci na to czasu – polecamy skorzystać z usług piaskowania oferowanych przez naszą firmę. Wieloletnie doświadczenie pozwala na szybką realizację usług przy osiągnięciu najlepszych efektów. Oczyszczanie polega na pozbywaniu się zanieczyszczeń przy użyciu strumienia sprężonego powietrza wzbogaconego o elementy ścierne o odpowiednio dobranej granulacji, co daje również efekt wygładzenia i wyrównania powierzchni bez naruszania ich naturalnej struktury.

Czyszczenie starych cegieł

Metoda piaskowania pozwala na oczyszczenie cegieł zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Spowodowane jest to wykorzystaniem bezinwazyjnej techniki, która wyłącza wykorzystanie szkodliwych chemikaliów. Czyszczone tą metodą powierzchnie zyskują nowy i odświeżony wygląd przy zachowaniu naturalnych struktur. Piaskowanie pozwala na oczyszczenie ze starych farb, zanieczyszczeń czy zabrudzeń nawet najgłębszych zakamarków. Polecane jest również przy pozbywaniu się tynku ze ścian i odkrywaniu starej, pięknej czerwonej cegły.

Malowanie i impregnacja domów drewnianych Bielsk Podlaski

Dlaczego warto malować i impregnować drewno? Przede wszystkim aby zachować jego ponadczasowy wygląd oraz zabezpieczyć przed niekorzystnymi warunkami zewnętrznymi. Szczególnie ważne jest to w przypadku elewacji drewnianych. Właśnie dlatego nasza firma zajmuje się profesjonalnym malowaniem oraz impregnacją domów drewnianych. Usługi wykonujemy na terenie Bielska Podlaskiego. Posiadamy odpowiedni sprzęt, wiedzę oraz doświadczenie. Korzystamy z najlepszych farb, olejów oraz impregnatów. Gwarantujemy, że zadanie wykonane będzie wzorowo, a Twój dom nie tylko odzyska dawny blask, ale także zostanie odpowiednio zabezpieczony. Zapraszamy do zapoznania się z pełna ofertą usług lub bezpośredniego kontaktu.

Chcesz wiedzieć więcej?
Skontaktuj się z nami