Profesjonalne piaskowanie

Zamość: Piaskowanie drewna i metalu. Sodowanie oraz czyszczenie elewacji w Zamościu.

Poznaj piaskowanie – rewolucyjną metodę, która z pomocą strumienia sprężonego powietrza i piasku, oczyszcza i wydobywa naturalnie doskonałe piękno surowca. Skorzystaj z naszych usług i tchnij w swoją powierzchnię nowe życie.

O nas

Jesteśmy firmą z 7 letnim doświadczeniem w piaskowaniu powierzchni. Nasza praca jest naszą pasją, dlatego stale podejmujemy nowe wyzwania, zyskując nowe doświadczenia i grono wiernych Klientów. 

Dlaczego my?

Prócz umiejętności nabytych przez lata piaskowania powierzchni, posiadamy wysokiej klasy sprzęt piaskujący. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, co gwarantuje pełną personalizację naszych usług. 

Nasza oferta

Piaskowanie
drewna

Oczyszczanie z farb, nalotów i zabrudzeń powstałych w wyniku zużycia

Piaskowanie cegieł i betonu

Przywracanie naturalnej struktury i koloru, dzięki dokładnemu wyczyszczeniu powierzchni

Piaskowanie elementów metalowych

Renowacja metali bez ryzyka uszkodzenia gładkiej powierzchni

Zabezpieczamy i malujemy

Zabezpieczamy i malujemy powierzchnię po oczyszczeniu.

+48 501 475 126

info@piaskowanie-drewna.com.pl

Zamość: Piaskowanie i sodowanie elementów metalowych

Jedną z możliwości wykorzystania piaskowania i sodowania jest zastosowanie ich do oczyszczania elementów metalowych i stalowych. Ta metoda pozwala nie tylko wyczyścić ze wszelkich zanieczyszczeń, ale również odpowiednio obrobić i wygładzić te powierzchnie. Oferujemy profesjonalne wykonanie piaskowania i sodowania powierzchni metalowych i stalowych na terenie Zamościa. Gwarantujemy solidnie wykonaną pracę niezależnie od zaawansowania konstrukcji – piaskowanie pozwala na oczyszczanie nawet najgłębszych zakamarków. 

Piaskowanie drewna Zamość

Piaskowanie drewna to metoda, która wykorzystuje strumień sprężonego powietrza z drobinkami środka ściernego, najczęściej jest to piasek lub szkło. Taki mechanizm pozwala w szybki i skuteczny sposób pozbyć się zanieczyszczeń z powierzchni drewnianych. Jest to metoda, dzięki której możliwe jest pozbycie się resztek farb, olejów lub innych substancji brudzących. Nasza oferta piaskowania drewna skierowana jest do mieszkańców Zamościa i okolic, którzy chcą przywrócić dawny blask drewnianym meblom lub konstrukcjom.

Czyszczenie elewacji drewnianych Zamość

Drewniane elewacje wyglądają pięknie i ponadczasowo. Jednak aby tak było, należy o nie odpowiednio zadbać. Pamiętaj więc o ich regularnym oczyszczaniu i impregnowaniu. Jedną z najlepszych metod oczyszczania drewna jest piaskowanie, dzięki któremu drewno zostanie idealnie wyczyszczone, nawet z resztek farb i lakierów. Nasza firma oferuje przeprowadzenie usługi piaskowania drewnianych elewacji na terenie Zamościa. Posiadamy nie tylko odpowiedni sprzęt, ale także umiejętności dzięki którym proces przebiegnie szybko i sprawnie, a Twoja elewacja zaświeci dawnym blaskiem.

Piaskowanie cegieł i betonu w Zamościu

Piaskowanie cegieł i betonu to nieinwazyjny zabieg, który jednoczenie oczyści, wygładzi i wyrówna powierzchnię tego typu. Do jego przeprowadzenia wykorzystywany jest strumień sprężonego powietrza z domieszką elementów ściernych – najczęściej piasku lub szkła. Taki mechanizm oraz wykorzystywane środki pozwalają na uzyskanie znakomitych rezultatów. Dodatkowo jest to proces szybki i ekologiczny, bez konieczności użycia chemikaliów. U nas masz możliwość skorzystania z usług piaskowania cegieł i betonu w Zamościu i okolicach. Zapraszamy do kontaktu!

Czyszczenie starych cegieł

W celu oczyszczenia starych cegieł niestety nie wystarczy woda. Aby wydobyć ich piękno, dokładnie oczyścić każdy zakamarek i nadać im odpowiedni charakter należy zastosować bardziej zaawansowane metody. Jedną z nich jest piaskowanie. Jest to również pozycja w naszej ofercie skierowana do wszystkich mieszkańców Zamościa, którzy planują np. odkryć swoją ceglaną ścianę lub odświeżyć cegły zewnętrzne. Niezależnie od powierzchni piaskowanie przeprowadzimy szybko i skutecznie. Posiadamy odpowiednie umiejętności oraz doświadczenie, dlatego możesz nam zaufać, aby w krótkim czasie cieszyć się pięknymi rezultatami i ponadczasowymi ścianami z cegieł… oczywiście w ich najlepszych wydaniu!

Malowanie i impregnacja domów drewnianych Zamość

Długowieczność drewnianej elewacji to przede wszystkim jej odpowiednie utrzymanie. Warto zadbać o jej impregnację. Zabieg tego typu pozwala chronić powierzchnię przed czynnikami zewnętrznymi. Wykonujemy kompleksowe usługi malowania i impregnacji domów drewnianych w Zamościu. Posiadamy odpowiedni sprzęt, a wykorzystywane przez nas impregnaty i farby są z najwyższej półki.  Zabiegi przeprowadzamy z dbałością o każdy szczegół i nie pomijamy żadnego etapu. Dzięki temu  drewno będzie odporne na działanie zewnętrznego otoczenia. W przypadku malowania  domów drewnianych dajemy pełną swobodę w wyborze kolorów – od tych naturalnych do odważniejszych. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą usług.

Chcesz wiedzieć więcej?
Skontaktuj się z nami