Profesjonalne piaskowanie

Zambrów: Piaskowanie drewna i metalu. Sodowanie oraz czyszczenie elewacji w Zambrowie.

Poznaj piaskowanie – rewolucyjną metodę, która z pomocą strumienia sprężonego powietrza i piasku, oczyszcza i wydobywa naturalnie doskonałe piękno surowca. Skorzystaj z naszych usług i tchnij w swoją powierzchnię nowe życie.

O nas

Jesteśmy firmą z 7 letnim doświadczeniem w piaskowaniu powierzchni. Nasza praca jest naszą pasją, dlatego stale podejmujemy nowe wyzwania, zyskując nowe doświadczenia i grono wiernych Klientów. 

Dlaczego my?

Prócz umiejętności nabytych przez lata piaskowania powierzchni, posiadamy wysokiej klasy sprzęt piaskujący. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, co gwarantuje pełną personalizację naszych usług. 

Nasza oferta

Piaskowanie
drewna

Oczyszczanie z farb, nalotów i zabrudzeń powstałych w wyniku zużycia

Piaskowanie cegieł i betonu

Przywracanie naturalnej struktury i koloru, dzięki dokładnemu wyczyszczeniu powierzchni

Piaskowanie elementów metalowych

Renowacja metali bez ryzyka uszkodzenia gładkiej powierzchni

Zabezpieczamy i malujemy

Zabezpieczamy i malujemy powierzchnię po oczyszczeniu.

+48 501 475 126

info@piaskowanie-drewna.com.pl

Realizacje

Odtwórz wideo
Odtwórz wideo

Zambrów: Piaskowanie i sodowanie elementów metalowych

Piaskowanie jako metoda oczyszczania powierzchni stosowana jest również w przypadku struktur i elementów metalowych oraz stalowych. Pozwala ona na wyczyszczenie każdego, nawet najbardziej skomplikowanego i wielopoziomowego elementu. Doświadczenie firmy pozwala na wykonanie oczyszczania metodą sprężonego powietrza najbardziej zaawansowanych struktur w bardzo krótkim czasie. Wynikiem są odświeżone powierzchnie, widocznie wygładzone bez naruszonych struktur pierwotnych.

Piaskowanie drewna Zambrów

Jeśli chcesz cieszyć się na nowo starym drewnianym meblem, podłogą lub każdą inną drewnianą powierzchnią – piaskowanie pozwoli Ci osiągnąć ten cel i odsłonić naturalną strukturę. Metoda oparta na sprężonym powietrzu i zawartych w nim elementach ściernych, którą oferuje nasza firma, pozwala na bezinwazyjne i naturalne oczyszczenie powierzchni nawet w najmniejszym i najgłębszym detalu. Lata doświadczenia pozwoliły nam opanować piaskowanie do perfekcji, dlatego zapewniamy najlepsze efekty w bardzo krótkim czasie.

Czyszczenie elewacji drewnianych Zambrów

Oczyszczanie elewacji drewnianych można uznać za najważniejszy element dbania o ich świetny wygląd i kondycję przez długi czas. Najlepszym do tego narzędziem jest piaskowanie, które pozwala na oczyszczenie powierzchni z zabrudzeń każdego typu, co jest bardzo ważne w przypadku powierzchni zewnętrznych. Poza oczyszczeniem, powierzchnie są wygładzane bez naruszania ich struktur. Metoda doskonale sprawdza się nawet w przypadku leciwych powierzchni na nowo odkrywając ich naturalne struktury.

Piaskowanie cegieł i betonu w Zambrowie

Piaskowanie jest metodą pozwalającą również na oczyszczenie powierzchni ceglanych i betonowych. Jest to metoda rekomendowana, ponieważ nie uszkadza struktur, wygładza je w stopniu znakomitym i pozwala na dotarcie do najgłębszych szczelin. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu proponujemy wykonanie oczyszczania Twoich ceglanych powierzchni w bardzo krótkim czasie tak, żebyś na nowo mógł cieszyć się ich pierwotnym pięknem. Naturalna formuła pozwala na wykorzystanie jej w niemalże każdych warunkach – zarówno zewnętrznych jak i wewnętrznych.

Czyszczenie starych cegieł

Decyzja o oczyszczeniu starych cegieł często jest odwlekana, ponieważ nie zdajemy sobie sprawy jak nieskomplikowane może to być. Najskuteczniejszą metodą jest piaskowanie, które pozwala na oczyszczenie powierzchni z zanieczyszczeń powstałych w czasie użytkowania, graffiti czy nawet pozbycia się tynku, który jeszcze zasłania piękne powierzchnie. Metoda jest całkowicie bezinwazyjna i nie zawiera substancji chemicznych – tylko powietrze i materiały ścierne! Dodatkowym atutem jest jej dokładność i możliwość dotarcia do najgłębszych zakamarków.

Malowanie i impregnacja domów drewnianych Zambrów

Jak utrzymać drewno w nienagannym stanie? Najlepiej regularnie je pielęgnować. Najważniejszym zabiegiem jest impregnacja, połączona z dokładnym czyszczeniem powierzchni. Warstwa impregnatu zabezpiecza drewno przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi jak promieniowanie UV, opady czy szkodniki. Jeśli szukasz sposobu na nadanie elewacji innego stylu, malowanie może okazać się rozwiązaniem. W naszej ofercie znajdziesz wiele ciekawych odcieni, które sprawią, że Twój dom nabierze nowego wyglądu. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług malowania i impregnacji domów drewnianych. Działamy w Zambrowie i okolicach.

Chcesz wiedzieć więcej?
Skontaktuj się z nami