Profesjonalne piaskowanie

Wysokie Mazowieckie: Piaskowanie drewna i metalu. Sodowanie i czyszczenie.

Poznaj piaskowanie – rewolucyjną metodę, która z pomocą strumienia sprężonego powietrza i piasku, oczyszcza i wydobywa naturalnie doskonałe piękno surowca. Skorzystaj z naszych usług i tchnij w swoją powierzchnię nowe życie.

O nas

Jesteśmy firmą z 7 letnim doświadczeniem w piaskowaniu powierzchni. Nasza praca jest naszą pasją, dlatego stale podejmujemy nowe wyzwania, zyskując nowe doświadczenia i grono wiernych Klientów. 

Dlaczego my?

Prócz umiejętności nabytych przez lata piaskowania powierzchni, posiadamy wysokiej klasy sprzęt piaskujący. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, co gwarantuje pełną personalizację naszych usług. 

Nasza oferta

Piaskowanie
drewna

Oczyszczanie z farb, nalotów i zabrudzeń powstałych w wyniku zużycia

Piaskowanie cegieł i betonu

Przywracanie naturalnej struktury i koloru, dzięki dokładnemu wyczyszczeniu powierzchni

Piaskowanie elementów metalowych

Renowacja metali bez ryzyka uszkodzenia gładkiej powierzchni

Zabezpieczamy i malujemy

Zabezpieczamy i malujemy powierzchnię po oczyszczeniu.

+48 501 475 126

info@piaskowanie-drewna.com.pl

Wysokie Mazowieckie: Piaskowanie i sodowanie elementów stalowych i metalowych

Elementy stalowe i metalowe z czasem potrzebują oczyszczenia bądź odświeżenia jak każde inne. Z pomocą przychodzi wtedy metoda piaskowania oferowana przez naszą firmę. Jeśli zabieg ma zostać wykonany precyzyjnie, szybko i skutecznie, warto przyjrzeć się metodzie wykorzystującej piasek i strumień sprężonego powietrza. Doświadczenie i wiedza naszej firmy w połączeniu z wymienionymi zaletami tej metody sprawia, że nawet stalowe i metalowe powierzchnie mogą w prosty sposób otrzymać drugą młodość.

Piaskowanie drewna Wysokie Mazowieckie

Metoda, która cieszy się coraz większą popularnością jest oferowane przez naszą firmę piaskowanie drewna. Jest to oczyszczanie powierzchni wykorzystujące strumień sprężonego powietrza wzbogaconego o materiały ścierające – głównie piasek. Rosnące zainteresowanie spowodowane jest zaletami, które metoda ze sobą niesie. Są to bezinwazyjność, szybkość, dokładność. Dodatkowym atutem jest brak zawartości substancji chemicznych. Oferowane przez nas usługi poparte są latami doświadczenia i grupą zadowolonych klientów.

Czyszczenie elewacji drewnianych Wysokie Mazowieckie

Skutecznym sposobem oczyszczenia elewacji drewnianych jest ich piaskowanie. Zabieg wykonany tą metodą jest bezinwazyjny i gwarantuje brak ubytków powstałych na skutek czyszczenia. Piaskowanie jest coraz częściej stosowane w przypadku drewna i ciężko się temu dziwić. W przypadku rzeczonego materiału bardzo liczy się dokładność, sumienność i szybkość działania. Nawet w przypadku elewacji mających już swoje lata piaskowanie jest rekomendowane jako najlepsza metoda oczyszczenia, nieważne czy chcemy pozbyć się resztek starej farby, zewnętrznych zanieczyszczeń czy lakierów.

Piaskowanie cegieł i betonu Wysokie Mazowieckie

Ząb czasu odciska swoje piętno nawet na tak wytrzymałych materiałach jak beton czy cegła. Na szczęście nie musimy godzić się ze zmianą ich wyglądu. Nasza firma oferuje zabieg piaskowania wymienionych powierzchni. Ta bezinwazyjna, sprawdzona metoda oparta na strumieniu sprężonego powietrza z piaskiem sprawi, że elewacje, podjazdy czy ogrodzenia będą wyglądały jak nowe. Doświadczenie w piaskowaniu jakie posiada nasza firma sprawia, że zabieg będzie nie tylko skuteczny i długotrwały, ale również szybki i precyzyjny.

Czyszczenie starych cegieł

Piaskowanie zostało okrzyknięte najefektywniejszym sposobem na oczyszczanie starych cegieł. Ta metoda nie tylko usuwa zanieczyszczenia zewnętrzne typu farba, lakier czy różnego typu osady, ale również przywraca powierzchnie do dawnej świetności nadając im piękny, odświeżony wygląd. Dodatkowym atutem piaskowania jest jego naturalność. Powierzchnie są czyszczone i wygładzane bez stosowania żadnych chemikaliów. Podsumowując, jest to metoda szybka, naturalna, precyzyjna i przede wszystkim skuteczna.

Malowanie i impregnacja domów drewnianych Wysokie Mazowieckie

Dom z drewnianą elewacją przyciąga wzrok każdego, bez względu na gust. Jednak pozytywne wrażenie wywoła dopiero, kiedy będzie ona zadbana i trwała. Jak o to zadbać? Polecamy swoje usługi z zakresu impregnowania i malowania domów drewnianych w Wysokim Mazowieckim. Impregnacja ochroni Twój dom przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi takimi jak zimno, promienie słoneczne czy opady. Odpowiednie pomalowanie sprawi że elewacja będzie cieszyła Twoje oko ulubionym kolorem przez długie lata. Nasza załoga to specjaliści w każdym calu dlatego usługa wykonania przez nich to gwarancja solidności. Zapraszamy do kontaktu!

Chcesz wiedzieć więcej?
Skontaktuj się z nami