Profesjonalne piaskowanie

Suwałki: Piaskowanie drewna i metalu. Sodowanie oraz czyszczenie elewacji w Suwałkach.

Poznaj piaskowanie – rewolucyjną metodę, która z pomocą strumienia sprężonego powietrza i piasku, oczyszcza i wydobywa naturalnie doskonałe piękno surowca. Skorzystaj z naszych usług i tchnij w swoją powierzchnię nowe życie.

O nas

Jesteśmy firmą z 7 letnim doświadczeniem w piaskowaniu powierzchni. Nasza praca jest naszą pasją, dlatego stale podejmujemy nowe wyzwania, zyskując nowe doświadczenia i grono wiernych Klientów. 

Dlaczego my?

Prócz umiejętności nabytych przez lata piaskowania powierzchni, posiadamy wysokiej klasy sprzęt piaskujący. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, co gwarantuje pełną personalizację naszych usług. 

Nasza oferta

Piaskowanie
drewna

Oczyszczanie z farb, nalotów i zabrudzeń powstałych w wyniku zużycia

Piaskowanie cegieł i betonu

Przywracanie naturalnej struktury i koloru, dzięki dokładnemu wyczyszczeniu powierzchni

Piaskowanie elementów metalowych

Renowacja metali bez ryzyka uszkodzenia gładkiej powierzchni

Zabezpieczamy i malujemy

Zabezpieczamy i malujemy powierzchnię po oczyszczeniu.

+48 501 475 126

info@piaskowanie-drewna.com.pl

Suwałki: Piaskowanie i sodowanie elementów stalowych i metalowych

Piaskowanie to proces, któremu poddaje się również powierzchnie stalowe i metalowe. Wykorzystywany jest tutaj strumień sprężonego powietrza wzbogaconego o materiały ścierne, których wielkość zależy od wymagań czyszczonej powierzchni. Pozwala to na usunięcie starego lakieru, rdzy lub tlenków powstałych na powierzchniach prostych i takich o nieregularnych kształtach z zagłębieniami. Oferujemy kompleksowe usługi, krótki czas realizacji i satysfakcjonujące efekty poparte wieloletnim doświadczeniem.

Piaskowanie drewna Suwałki i okolice

Dzięki oczyszczaniu powierzchni drewnianych można nadać strukturze zupełnie nowy wygląd. Jedną z metod jest wykonywane przez naszą firmę piaskowanie, które pozwala na renowacje drewnianych mebli, podłóg lub innego rodzaju elementów, docierając do najbardziej ukrytych miejsc. Wykorzystywany w tej metodzie strumień sprężonego powietrza z elementami pisaku bądź innych cząstek ścierających pozwalają na wygładzenie i oczyszczenie. Piaskowanie pozwala na bezinwazyjne i niesamowicie dokładne czyszczenie w krótkim czasie.

Czyszczenie elewacji drewnianych Suwałki

Drewniane domy zwykle budzą zachwyt, ale są bardzo wymagające. Najważniejszym elementem w zapobieganiu niszczenia drewnianej elewacji jest jego czyszczenie. Najlepszą do tego metodą jest piaskowanie, które pozwala na osiągnięcie najlepszych efektów w bardzo krótkim czasie. Poddane zabiegowi drewno jest wygładzone i oczyszczone w każdym calu, a struktura nienaruszona – metoda nie wykorzystuje substancji chemicznych. W przypadku starszych elewacji, dzięki tej metodzie możemy również odsłonić naturalne struktury powierzchni.

Piaskowanie cegieł i betonu w Suwałkach

Leciwe ściany lub te, wystawione na duże oddziaływanie czynników zewnętrznych wymagają czyszczenia. Idealną do tego celu metodą jest piaskowanie, które pozwala na oczyszczenie i ukształtowanie dowolnej powierzchni, poprzez użycie strumienia sprężonego powietrza zawierającego elementy ścierające. Pozwala to uzyskać lepsze efekty od szlifowanie – powierzchnie są gładsze oraz doskonale oczyszczone. Nasza firma oferuje swoje ogromne doświadczenie w wykonywaniu zabiegu oraz krótki czas realizacji z najlepszymi efektami.

Czyszczenie starych cegieł

Czyszczenie starych cegieł może być procesem bardzo pracochłonnym, jeśli chcemy się podjąć tego samodzielnie. Warto więc rozważyć przeprowadzenie piaskowania, które umożliwia lepsze efekty w zdecydowanie krótszym czasie. Jest to rekomendowana metoda, ponieważ nie uszkadza struktury powierzchni, wygładza ją i przywraca powierzchnię do jej dawnej świetności. Wyeliminowanie chemikaliów pozwala na zastosowanie jej w przypadku powierzchni pokrytych starymi farbami czy lakierami.

Malowanie i impregnacja domów drewnianych Suwałki

Każdy miłośnik drewna wie, że jest to wymagający materiał. Piękny, jednak aby cieszyć się jego pięknem należy włożyć w to wysiłek. Dlatego też odpowiednia impregnacja i malowanie w przypadku drewnianych domów to klucz do ich długowieczności i świeżego wyglądu. Z powodu działania czynników zewnętrznych, szczególnie w naszym klimacie, drewniana elewacja jest szczególnie podatna na uszkodzenia i zużycie. Nieodpowiednio zadbana bardzo szybko straci swój blask i trwałość. Gwarantujemy, że elewacja zaimpregnowana i pomalowana przez naszych fachowców będzie cieszyła Twoje oko przez długie lata! Zapraszamy do kontaktu osoby z terenu Suwałk i okolic.

Chcesz wiedzieć więcej?
Skontaktuj się z nami