Profesjonalne piaskowanie

Sokółka: Piaskowanie drewna i metalu. Sodowanie oraz czyszczenie elewacji i cegieł w Sokółce.

Poznaj piaskowanie – rewolucyjną metodę, która z pomocą strumienia sprężonego powietrza i piasku, oczyszcza i wydobywa naturalnie doskonałe piękno surowca. Skorzystaj z naszych usług i tchnij w swoją powierzchnię nowe życie.

O nas

Jesteśmy firmą z 7 letnim doświadczeniem w piaskowaniu powierzchni. Nasza praca jest naszą pasją, dlatego stale podejmujemy nowe wyzwania, zyskując nowe doświadczenia i grono wiernych Klientów. 

Dlaczego my?

Prócz umiejętności nabytych przez lata piaskowania powierzchni, posiadamy wysokiej klasy sprzęt piaskujący. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, co gwarantuje pełną personalizację naszych usług. 

Nasza oferta

Piaskowanie
drewna

Oczyszczanie z farb, nalotów i zabrudzeń powstałych w wyniku zużycia

Piaskowanie cegieł i betonu

Przywracanie naturalnej struktury i koloru, dzięki dokładnemu wyczyszczeniu powierzchni

Piaskowanie elementów metalowych

Renowacja metali bez ryzyka uszkodzenia gładkiej powierzchni

Zabezpieczamy i malujemy

Zabezpieczamy i malujemy powierzchnię po oczyszczeniu.

+48 501 475 126

info@piaskowanie-drewna.com.pl

Sokółka: Piaskowanie i sodowanie elementów stalowych i metalowych

Piaskowanie powierzchni metalowych lub stalowych jest odpowiedzią na potrzeby oczyszczenia najbardziej wymagających powierzchni tego typu nawet w trudno dostępnych miejscach. Duże doświadczenie firmy pozwala na szybkie wykonanie zadania. Metoda jest całkowicie bezpieczna i nie narusza struktur. Takie możliwości daje naturalność technologii i całkowita eliminacja chemii. Oczyszczona w ten sposób powierzchnia zyskuje przyczepność farb i lakierów, co może zapobiegać korozji.

Sokółka: Piaskowanie drewna

Piaskowanie powierzchni drewnianych to metoda oparta na wykorzystaniu strumienia sprężonego powietrza z zawartością piasku lub innych elementów ściernych w celu oczyszczenia obszaru. Nasza firma oferuje wykonanie tej metody. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zlecenia wykonywane są szybko i sprawnie. Dlatego jeśli chcesz zadbać o swoja elewację lub marzy Ci się odrestaurowanie starego mebla – piaskowanie jest tym, czego szukasz. Metoda wykonywana jest bez użycia chemii i jest bezpieczna dla powierzchni.

Czyszczenie elewacji drewnianych w Sokółce

Szybkie oczyszczanie elewacji drewnianych umożliwia piaskowanie. Jest to ciesząca się coraz większą popularnością metoda, która pozwala na bezinwazyjne i bez ubytkowe oczyszczanie powierzchni drewnianych z osadów starej farby, zanieczyszczeń zewnętrznych czy lakierów. W przypadku elewacji drewnianych liczy się sumienność i szybkość działania, żeby drewno mogło służyć przez wiele lat. W związku z tym rekomenduje się przeprowadzanie zabiegów oczyszczających właśnie tą metodą, nawet w przypadku leciwych powierzchni.

Piaskowanie cegieł i betonu Sokółka

Z biegiem czasu betonowe struktury i cegły często nabierają widocznych śladów użytkowania. Najlepszym sposobem na ich zlikwidowanie i przywrócenie im pierwszego blasku jest metoda piaskowania, którą oferuje nasza firma. Ta bardzo dokładna i bezinwazyjna metoda, oparta na wykorzystaniu strumienia sprężonego powietrza, przynosi efekty powyżej oczekiwań. Nasze doświadczenie zdecydowanie wpływa na szybkość przeprowadzania zabiegów oraz dokładność i precyzję w oczyszczaniu nawet najbardziej zabrudzonych obszarów.

Czyszczenie starych cegieł

Najefektywniejszym sposobem na pozbycie się zabrudzeń ze starych cegieł jest piaskowanie. Pozwala ono nie tylko na wyczyszczenie powierzchni, ale również na nowo przywraca pierwotne struktury i ich pierwotne piękno. Metoda pozwala na usunięcie zalegających starych warstw farby, lakieru czy nawet graffiti. Dodatkowo powierzchnie stają się wygładzone i dokładnie oczyszczone bez użycia środków chemicznych. Piaskowanie jest metodą, która daje jedne z najlepszych efektów wygładzania powierzchni, oczyszczenia w bardzo krótkim czasie.

Malowanie i impregnacja domów drewnianych Sokółka

Każdy właściciel drewnianego domu powinien szczególną uwagę przyłożyć do jego elewacji. Odpowiednia impregnacja i malowanie domów drewnianych to gwarancja solidności oraz pięknego wyglądu na lata. Nasza firma oferuje profesjonalne usługi z tego zakresu na terenie Sokółki i okolic. Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania i doradzimy w wyborze materiałów i koloru. Dzięki fachowo przeprowadzonej impregnacji i profesjonalnemu pomalowaniu Twoja elewacja nabierze nie tylko świeżości ale i trwałości na długie lata. Zapraszamy do kontaktu!

Chcesz wiedzieć więcej?
Skontaktuj się z nami