Profesjonalne piaskowanie

Siemiatycze: Piaskowanie drewna i metalu. Sodowanie oraz czyszczenie elewacji w Siemiatyczach.

Poznaj piaskowanie – rewolucyjną metodę, która z pomocą strumienia sprężonego powietrza i piasku, oczyszcza i wydobywa naturalnie doskonałe piękno surowca. Skorzystaj z naszych usług i tchnij w swoją powierzchnię nowe życie.

O nas

Jesteśmy firmą z 7 letnim doświadczeniem w piaskowaniu powierzchni. Nasza praca jest naszą pasją, dlatego stale podejmujemy nowe wyzwania, zyskując nowe doświadczenia i grono wiernych Klientów. 

Dlaczego my?

Prócz umiejętności nabytych przez lata piaskowania powierzchni, posiadamy wysokiej klasy sprzęt piaskujący. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, co gwarantuje pełną personalizację naszych usług. 

Nasza oferta

Piaskowanie
drewna

Oczyszczanie z farb, nalotów i zabrudzeń powstałych w wyniku zużycia

Piaskowanie cegieł i betonu

Przywracanie naturalnej struktury i koloru, dzięki dokładnemu wyczyszczeniu powierzchni

Piaskowanie elementów metalowych

Renowacja metali bez ryzyka uszkodzenia gładkiej powierzchni

Zabezpieczamy i malujemy

Zabezpieczamy i malujemy powierzchnię po oczyszczeniu.

+48 501 475 126

info@piaskowanie-drewna.com.pl

Siemiatycze: Piaskowanie i sodowanie metali

Za najefektywniejszą metodę oczyszczania uważa się piaskowanie, które wykorzystuje się również przy powierzchniach metalowych i stalowych. Oferowany przez nas profesjonalny zabieg jest szybkim i najskuteczniejszym sposobem oczyszczania elementów tego typu bez naruszania ich struktur pierwotnych. Brak środków chemicznych stosowanych w metodzie pozwala na wykorzystanie jej niemalże na każdej powierzchni bez obawy o jej zniszczenie. Nasze doświadczenie i technologie sprężonego powietrza gwarantują najlepsze oczyszczenie nawet w najgłębszych zakamarkach.

Piaskowanie drewna Siemiatycze

Czy myślałeś o oczyszczeniu swojej drewnianej podłogi lub może po głowie chodzi Ci odrestaurowanie starych mebli, żeby wydobyć z nich dawne piękno i blask? Odpowiedzią na Twoje potrzeby jest oferowana przez nas metoda piaskowania, która pozwala na najdokładniejsze oczyszczenie powierzchni drewnianych każdego typu. Strumień sprężonego powietrza bez dodatkowych substancji chemicznych sprawia, że powierzchnie oczyszczane są w najgłębszych zakamarkach. Doświadczenie firmy pozwala na bezinwazyjne i szybkie oczyszczanie.

Czyszczenie elewacji drewnianych Siemiatycze

Oczyszczanie elewacji drewnianych zawsze powinno być przeprowadzane z należytą dokładnością, aby zachować świetność drewna jak najdłużej. Dlatego naszą rekomendacją jest piaskowanie, czyli metoda wykorzystująca naturalne technologie, która idealnie oczyszczą powierzchnie ze wszelkiego rodzaju zabrudzeń (nawet farby czy graffiti). Wykonanie oczyszczania w ten sposób pozwala odsłonić pierwotne struktury bez ich naruszania, dokładnie wyczyścić nawet najgłębsze zakamarki i zakrzywienia. Jest to również najszybszy sposób czyszczenia.

Piaskowanie cegieł i betonu w Siemiatyczach

Rustykalne wnętrza są pragnieniem coraz większej liczby osób. Wpływa to na coraz większe zainteresowanie oczyszczaniem powierzchni w celu wydobycia starych, ceglanych konstrukcji na światło dzienne. Nasza firma oferuje przeprowadzanie zabiegów oczyszczania metodą piaskowania, która pozwala na bezstresowe, szybkie i najefektywniejsze oczyszczenie powierzchni ze wszelkich zabrudzeń niepozwalających cieszyć się pięknymi ścianami. Zabieg przeprowadzany jest profesjonalnie i szybko, bez ryzyka uszkodzenia struktury.

Czyszczenie starych cegieł

Nieodpowiednie czyszczenie starych cegieł może skutkować powikłaniami nawet zdrowotnymi, ze względu na pylistość struktur. Warto więc zainteresować się piaskowaniem, które pozwala na profesjonalne i dokładne oczyszczenie, wygładzenie i uwydatnienie naturalnego charakteru cegły. Zabieg ten jest nieinwazyjny, szybki i pozwala na wyczyszczenie powierzchni bez naruszania jej struktury, głównie dzięki formie nieużywającej substancji chemicznej. Dodatkowym atutem jest możliwość wyczyszczenia nawet najgłębszych zakamarków

Malowanie i impregnacja domów drewnianych Siemiatycze

Istnieje wiele sposobów na pielęgnację drewna. Według nas najlepiej sprawdza się jednak impregnacja przy użyciu odpowiednich produktów. Proces ten powinien być poprzedzony dokładnym oczyszczeniem powierzchni. Tylko w taki sposób sprawisz, że Twój drewniany dom będzie cieszył się nienagannym wyglądem przez wiele lat. Impregnat to również produkt, który zabezpiecza drewno przed niekorzystnym oddziaływaniem czynników zewnętrznych. Kolejnym procesem, który można zastosować w przypadku odnowienia elewacji drewnianych jest ich malowanie. Można w tym przypadku użyć kolorów naturalnych lub pójść w stronę bardziej wyrazistych barw. Niezależnie od tego, z jakiego zabiegu chcesz skorzystać – w naszej ofercie na pewno to znajdziesz. Zajmujemy się malowaniem i impregnacją domów drewnianych na terenie Siemiatycz. Zapraszamy do kontaktu!

Chcesz wiedzieć więcej?
Skontaktuj się z nami