Profesjonalne piaskowanie

Siedlce: Piaskowanie drewna i metalu. Sodowanie oraz czyszczenie elewacji w Siedlcach.

Poznaj piaskowanie – rewolucyjną metodę, która z pomocą strumienia sprężonego powietrza i piasku, oczyszcza i wydobywa naturalnie doskonałe piękno surowca. Skorzystaj z naszych usług i tchnij w swoją powierzchnię nowe życie.

O nas

Jesteśmy firmą z 7 letnim doświadczeniem w piaskowaniu powierzchni. Nasza praca jest naszą pasją, dlatego stale podejmujemy nowe wyzwania, zyskując nowe doświadczenia i grono wiernych Klientów. 

Dlaczego my?

Prócz umiejętności nabytych przez lata piaskowania powierzchni, posiadamy wysokiej klasy sprzęt piaskujący. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, co gwarantuje pełną personalizację naszych usług. 

Nasza oferta

Piaskowanie
drewna

Oczyszczanie z farb, nalotów i zabrudzeń powstałych w wyniku zużycia

Piaskowanie cegieł i betonu

Przywracanie naturalnej struktury i koloru, dzięki dokładnemu wyczyszczeniu powierzchni

Piaskowanie elementów metalowych

Renowacja metali bez ryzyka uszkodzenia gładkiej powierzchni

Zabezpieczamy i malujemy

Zabezpieczamy i malujemy powierzchnię po oczyszczeniu.

+48 501 475 126

info@piaskowanie-drewna.com.pl

Siedlce: Piaskowanie i sodowanie elementów metalowych

W celu skutecznego oczyszczenia elementów metalowych i stalowych warto rozważyć metody piaskowania i sodowania. Obie metody są nieinwazyjne, bardzo skuteczne, w obu wykorzystywany jest strumień sprężonego powietrza. Różnica polega na substancji z nim wymieszanej. Piasek charakteryzuje się większą twardością, co przekłada się na dokładniejsze i dogłębniejsze czyszczenie. Natomiast soda jest drobniejsza, dzięki czemu idealnie nadaje się do czyszczenia delikatnych powierzchni Nasza firma poleca swoje usługi z zakresu piaskowania i sodowania elementów metalowych i stalowych na terenie Siedlec i okolic.

Piaskowanie drewna Siedlce

Niewiele jest surowców tak wszechstronnych i szlachetnych jak drewno. Jednak te cechy nie przychodzą same. Aby drewno cieszyło oko i pozostawało trwałe należy o nie odpowiednio dbać. Idealnym sposobem na jego wyczyszczenie i odświeżenie jest piaskowanie drewna. Zabieg ten polega na obróbce przy użyciu strumienia sprężonego powietrza zmieszanego z drobinkami piasku. Zalety tej metody to przede wszystkim nieinwazyjność i wysoka skuteczność w usuwaniu wszelkiego rodzaju zabrudzeń czy zanieczyszczeń. Polecamy nasze usługi w zakresie piaskowania drewnianych konstrukcji na terenie Siedlec, także z dojazdem do klienta.

Czyszczenie elewacji drewnianych Siedlce

Drewniane elewacje to element konstrukcyjny, który bez wątpienia dodaje uroku, charakteru i stylowego akcentu każdej budowli. Jednak aby wykorzystany surowiec przetrwał próbę czasu należy regularnie poddawać go zabiegom odnawiającym i konserwującym. Jednym z najpopularniejszych jest piaskowanie. Nasza firma specjalizuje się w czyszczeniu elewacji drewnianych na terenie Siedlec i okolic. Ten nieinwazyjny zabieg odświeży Twoją elewację i usunie pozostałości po farbach, lakierach czy innych zabrudzeniach. Dzięki regularnemu stosowaniu drewno na elewacji pozostanie jak nowe przez długie lata.

Piaskowanie cegieł i betonu w Siedlcach

Surowe elementy wystroju powracają do łask. Nic dziwnego – nic tak nie dodaje uroku zarówno nowoczesnemu jak i tradycyjnemu wnętrzu jak ceglana ściana. Podobnie rzecz ma się w przypadku zewnętrznej elewacji. Jednak aby efekt cieszył oko i pozostał świeży należy o to odpowiednio zadbać. Nasz firma przeprowadza profesjonalne piaskowanie cegieł i betonu na terenie Siedlec i okolic. Strumień sprężonego powietrza zmieszanego z drobnym piaskiem doskonale oczyszcza i odświeża te powierzchnie. Dzięki naszemu doświadczeniu, nowoczesnemu sprzętowi i wiedzy Twoja powierzchnia zyska drugą młodość.

Czyszczenie starych cegieł

Jeśli zaliczasz się do grona szczęśliwych posiadaczy ceglanych ścian na pewno przechodziło Ci przez myśl jak najlepiej wydobyć i zachować ich piękno. Spieszymy z odpowiedzią – czyszczenie starych cegieł metodą piaskowania to zabieg, dzięki któremu powierzchnia nabierze świeżego i soczystego wyglądu. Drobinki piasku poprowadzone przez strumień sprężonego powietrza dokładnie oczyszczą i odświeżą Twoją ścianę. Nasza firma oferuje profesjonalne usługi z zakresu piaskowania cegieł i betonu na terenie Siedlec i okolic – z dojazdem do klienta, szybko i profesjonalnie.

Malowanie i impregnacja domów drewnianych Siedlce

Jesteś z Siedlec i szukasz firmy, która pomoże Ci zadbać o drewnianą elewację? Możesz wstrzymać poszukiwania i zapoznać się z naszą ofertą! Zajmujemy się kompleksowymi usługami pielęgnacji powierzchni drewnianych. Oferujemy profesjonalne malowanie oraz impregnację domów drewnianych. Posiadamy produkty najwyższej jakości, najlepszy sprzęt oraz nieocenioną wiedzę i doświadczenie. Działamy na rynku już wiele lat dzięki czemu wiemy jak odpowiednio dobrać impregnaty i farby do obrabianych powierzchni. Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty, a w przypadku pytań bezpośredniego kontaktu z naszymi konsultantami.

Chcesz wiedzieć więcej?
Skontaktuj się z nami