Profesjonalne piaskowanie

Ostrołęka: Piaskowanie drewna i metalu. Sodowanie oraz czyszczenie elewacji w Ostrołęce.

Poznaj piaskowanie – rewolucyjną metodę, która z pomocą strumienia sprężonego powietrza i piasku, oczyszcza i wydobywa naturalnie doskonałe piękno surowca. Skorzystaj z naszych usług i tchnij w swoją powierzchnię nowe życie.

O nas

Jesteśmy firmą z 7 letnim doświadczeniem w piaskowaniu powierzchni. Nasza praca jest naszą pasją, dlatego stale podejmujemy nowe wyzwania, zyskując nowe doświadczenia i grono wiernych Klientów. 

Dlaczego my?

Prócz umiejętności nabytych przez lata piaskowania powierzchni, posiadamy wysokiej klasy sprzęt piaskujący. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, co gwarantuje pełną personalizację naszych usług. 

Nasza oferta

Piaskowanie
drewna

Oczyszczanie z farb, nalotów i zabrudzeń powstałych w wyniku zużycia

Piaskowanie cegieł i betonu

Przywracanie naturalnej struktury i koloru, dzięki dokładnemu wyczyszczeniu powierzchni

Piaskowanie elementów metalowych

Renowacja metali bez ryzyka uszkodzenia gładkiej powierzchni

Zabezpieczamy i malujemy

Zabezpieczamy i malujemy powierzchnię po oczyszczeniu.

+48 501 475 126

info@piaskowanie-drewna.com.pl

Ostrołęka: Piaskowanie i sodowanie elementów metalowych

Szukasz rozwiązania, które pozwoli Ci wyczyścić stare elementy stalowe i metalowe? Odpowiedzią na Twoje pytania może okazać się piaskowanie lub sodowanie! Przeprowadzane przez nas zabiegi wykorzystują strumień sprężonego powietrza z elementami ściernymi. Dzięki temu oczyścimy Twoje konstrukcje w każdy detalu. Skorzystaj z naszej oferty. Gwarantujemy przeprowadzenie profesjonalnego piaskowania i sodowania powierzchni stalowych i metalowych na terenie Ostrołęki.

Piaskowanie drewna Ostrołęka

Zastanawiasz się od czego zacząć renowację starszych, drewnianych konstrukcji? Od oczyszczenia powierzchni. Najlepszym do tego narzędziem jest piaskowanie, czyli metoda używająca sprężonego strumienia powietrza z elementami ściernymi. Nasz zespół z chęcią podejmie się przeprowadzenia piaskowania drewna na terenie Ostrołęki. Przeprowadzamy profesjonalne oczyszczanie drewna metodą piaskowania każdych drewnianych powierzchni. Zapraszamy do kontaktu w celu poznania szczegółów oferty.

Czyszczenie elewacji drewnianych Ostrołęka

Czyszczenie elewacji drewnianych wydaje się długim procesem, szczególnie kiedy zamierzasz wykonać je samodzielnie. Nie musi być tak jednak zawsze. Mamy dla Ciebie alternatywną propozycja – piaskowanie elewacji drewnianych. Jest to proces, dzięki któremu nie tylko dokładnie wyczyścisz każdy zakamarek konstrukcji, ale również wyrównasz powierzchnię i odkryjesz dawne piękno drewna. Ten zabieg wykonujemy na terenie Ostrołęki i okolic. Zaufaj naszemu doświadczeniu i wiedzy, gwarantujemy solidnie wykonaną pracę oraz zadowalające efekty.

Piaskowanie cegieł i betonu w Ostrołęce

Piaskowanie to metoda wykorzystująca sprężone powietrze wzbogacone o elementy ścierne. Z powodzeniem wykorzystuje się ten zabieg na powierzchniach wykonanych z cegły i betonu. Z jego pomocą możesz oczyścić, wyrównać a nawet zmienić kształt elementów, które chcesz zmienić. Zajmujemy się profesjonalnym wykonywaniem piaskowania cegieł i betonu na terenie Ostrołęki. Posiadamy lata doświadczenia w branży oraz umiejętności, które pozwalają nam na osiągnięcie najlepszych efektów w tym zabiegu.

Czyszczenie starych cegieł

Oczyszczanie starych cegieł to zabieg renowacyjny, który pozwala nie tylko na nowo odkryć ich piękno. Jest to również sposób na szybkie wygładzenie i wyrównanie ich powierzchni – oczywiście jeśli wybierzesz odpowiednią metodę. Jedną z nich jest polecane przez nas piaskowanie. Ten zabieg warto zlecić profesjonalistom, ponieważ cegły podczas oczyszczania mogą się pylić, powodując tym samym unoszenie się dymu. W naszej firmie zawsze dbamy o odpowiednie przygotowanie oraz zapobieganie nadprogramowego bałaganu. Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły oferty czyszczenia cegieł metodą piaskowania na terenie Ostrołęki.

Malowanie i impregnacja domów drewnianych Ostrołęka

Drewniane budownictwo to zyskująca na popularności moda. Drewno jest estetyczne, klimatyczne i bez wątpienia funkcjonalne. Należy tylko odpowiednio je pielęgnować. Najważniejsze jest, aby pamiętać o regularnej impregnacji drewna. W tym celu należy używać odpowiednio dobranych i jakościowych impregnatów, a także stosować się do kilku zasad przed przystąpieniem do tej czynności. Na szczęście nie musisz o tym wszystkim myśleć. Chętnie zajmiemy się całym procesem za Ciebie. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług impregnacji domów drewnianych. Oferujemy również malowanie elewacji – zarówno na naturalne jak i te bardziej nietuzinkowe odcienie. Działamy na terenie Ostrołęki i okolic. Zapraszamy!

Chcesz wiedzieć więcej?
Skontaktuj się z nami