Profesjonalne piaskowanie

Łomża: Piaskowanie drewna i metalu. Sodowanie oraz czyszczenie elewacji w Łomży.

Poznaj piaskowanie – rewolucyjną metodę, która z pomocą strumienia sprężonego powietrza i piasku, oczyszcza i wydobywa naturalnie doskonałe piękno surowca. Skorzystaj z naszych usług i tchnij w swoją powierzchnię nowe życie.

O nas

Jesteśmy firmą z 7 letnim doświadczeniem w piaskowaniu powierzchni. Nasza praca jest naszą pasją, dlatego stale podejmujemy nowe wyzwania, zyskując nowe doświadczenia i grono wiernych Klientów. 

Dlaczego my?

Prócz umiejętności nabytych przez lata piaskowania powierzchni, posiadamy wysokiej klasy sprzęt piaskujący. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, co gwarantuje pełną personalizację naszych usług. 

Nasza oferta

Piaskowanie
drewna

Oczyszczanie z farb, nalotów i zabrudzeń powstałych w wyniku zużycia

Piaskowanie cegieł i betonu

Przywracanie naturalnej struktury i koloru, dzięki dokładnemu wyczyszczeniu powierzchni

Piaskowanie elementów metalowych

Renowacja metali bez ryzyka uszkodzenia gładkiej powierzchni

Zabezpieczamy i malujemy

Zabezpieczamy i malujemy powierzchnię po oczyszczeniu.

+48 501 475 126

info@piaskowanie-drewna.com.pl

Łomża: Piaskowanie i sodowanie elementów metalowych

Elementy metalowe i stalowe można oczyścić przeprowadzając oferowane przez nas piaskowanie. Metoda umożliwia bardzo dokładne wyczyszczenie elementów każdego kształtu i rozmiaru – sprawdza się w czyszczeniu wielowymiarowych konstrukcji nawet w najgłębszych zakamarkach. Wykorzystywany do tego strumień sprężonego powietrza zawiera piasek lub inne drobinki, o różnej wielkości, dostosowywanej do wymagań obrabianego materiału. Piaskowanie stosuje się również do eliminacji uszczerbków czy kształtowania powierzchni bez niszczenia struktury.

Piaskowanie drewna Łomża

Oczyszczenie powierzchni drewnianej pozwala na przywrócenie jej do dawnej świetności. Najskuteczniejszą i najszybszą metodą oferowaną przez nas jest piaskowanie, oparte na wykorzystaniu strumienia sprężonego powietrza wzbogaconego o drobne elementy ścierne – bez użycia chemii. Metoda pozwala na dokładne i szybkie wygładzenie powierzchni, korektę kształtu czy dodanie zdobień. Znajduje również zastosowanie w renowacji starych mebli czy podłóg, usuwaniu nieświeżej farby oraz lakieru, nawet z najgłębszych zakamarków.

Czyszczenie elewacji drewnianych Łomża

W celu utrzymania drewnianego domu w dobrym stanie niezbędne jest czyszczenie jego elewacji. Niedostateczna pielęgnacja drewnianych struktur prowadzi do ich niszczenia. Najefektowniejszą metodą jest piaskowanie, które pozwala na bezinwazyjne oczyszczenie drewnianych powierzchni w bardzo krótkim czasie. W przypadku dużych zabrudzeń lub leciwych elewacji, metoda prowadzi do odkrycia naturalnych struktur. Dodatkowym atutem piaskowania jest brak chemicznych substancji, które mogą uszkadzać drewno.

Piaskowanie cegieł i betonu w Łomży

Piaskowanie cegieł i betonu jest popularną formą oczyszczania, którą wykonuje nasza firma. Wykorzystywany jest do tego strumień sprężonego powietrza z dodatkiem piasku bądź innego ścierniwa o odpowiedniej granulacji. Ogromne doświadczenie firmy sprawia, że zabieg przeprowadzany jest w bardzo krótkim czasie z gwarancją pięknych efektów. Piaskowanie nie narusza struktury cegły, wygładza powierzchnię, umożliwia korekcję kształtu i oczyszcza nawet w najgłębszych zakamarkach z kurzu, zabrudzeń, tynku lub nawet graffiti.

Czyszczenie starych cegieł

Odsłanianie starych, ceglanych ścian zyskuje popularność. Często jest to pracochłonne zajęcie, szczególnie kiedy wykonujemy je samodzielnie bez użycia profesjonalnych narzędzi. Dlatego warto sięgnąć po pomoc specjalisty i skrócić czas przeprowadzając piaskowanie. Ta nieinwazyjna metoda pozwala na odkrycie pierwotnej struktury cegły spod warstwy zalegających farb lub tynku, nadając jej nowy blask i charakter. Oczyszczanie w ten sposób pozwala również na wyeliminowanie używania chemikaliów, które mogą naruszyć naturalną strukturę.

Malowanie i impregnacja domów drewnianych Łomża

Wiele osób obawia się decyzji o drewnianej elewacji domu. Wynika to z powszechnego przekonania, że drewniany dom to dużo zmartwień i obowiązków. Jest w tym tylko trochę prawdy. Jeśli będziesz pamiętać o kilku kluczowych kwestiach jak dbać o miejsce takiego typu – jego posiadanie będzie przyjemnością. Najważniejsza jest oczywiście rutynowa impregnacja. Dzięki niej drewno zostanie zabezpieczone przed czynnikami zewnętrznymi i odporne na ich szkodliwe działanie. Poza tym możesz również malować drewno i je oczyszczać. Takie zabiegi jednak najlepiej zlecić profesjonalistom, którzy zrobią to szybko i dobrze. Właśnie dlatego przygotowaliśmy ofertę malowania i impregnacji domów drewnianych skierowanych do mieszkańców Łomży i okolic. Zapraszamy do kontaktu! 

Chcesz wiedzieć więcej?
Skontaktuj się z nami