Profesjonalne piaskowanie

Łapy: Piaskowanie drewna i metalu. Sodowanie oraz czyszczenie elewacji w Łapach.

Poznaj piaskowanie – rewolucyjną metodę, która z pomocą strumienia sprężonego powietrza i piasku, oczyszcza i wydobywa naturalnie doskonałe piękno surowca. Skorzystaj z naszych usług i tchnij w swoją powierzchnię nowe życie.

O nas

Jesteśmy firmą z 7 letnim doświadczeniem w piaskowaniu powierzchni. Nasza praca jest naszą pasją, dlatego stale podejmujemy nowe wyzwania, zyskując nowe doświadczenia i grono wiernych Klientów. 

Dlaczego my?

Prócz umiejętności nabytych przez lata piaskowania powierzchni, posiadamy wysokiej klasy sprzęt piaskujący. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, co gwarantuje pełną personalizację naszych usług. 

Nasza oferta

Piaskowanie
drewna

Oczyszczanie z farb, nalotów i zabrudzeń powstałych w wyniku zużycia

Piaskowanie cegieł i betonu

Przywracanie naturalnej struktury i koloru, dzięki dokładnemu wyczyszczeniu powierzchni

Piaskowanie elementów metalowych

Renowacja metali bez ryzyka uszkodzenia gładkiej powierzchni

Zabezpieczamy i malujemy

Zabezpieczamy i malujemy powierzchnię po oczyszczeniu.

+48 501 475 126

ul. Główna 2K,
17-200 Dubiny

info@piaskowanie-drewna.com.pl

Łapy: Piaskowanie i sodowanie elementów stalowych i metalowych

Stal oraz metal można oczyścić przeprowadzając piaskowanie. Jest to jedna z pozycji w naszej ofercie, która umożliwia wyczyszczenie nawet najbardziej skomplikowanych konstrukcji z rdzy, starej farby czy wytworzonych tlenków. Technologia sprężonego powietrza z odpowiednio dostosowanymi rozmiarami materiału ściernego pozwala na dokładne oczyszczenie powierzchni bez jej uszkadzania i przy zachowaniu naturalnych struktur. Doświadczenie i profesjonalny sprzęt pozwalają na szybkie realizowanie zleceń.

Piaskowanie drewna Łapy

Jedną z pozycji w ofercie naszej firmy jest oczyszczanie metodą piaskowania. Jest to jeden z najskuteczniejszych sposobów pozbycia się zabrudzeń z powierzchni i odkrycie ich pierwotnych struktur. Metoda jest całkowicie bezinwazyjna dzięki wykorzystywaniu strumienia sprężonego powietrza wzbogaconego o elementy ścierne (np. piasek lub szkło), co pozwala na całkowicie wyeliminowanie substancji chemicznych. Ogromne doświadczenie firmy pozwala na osiągnięcie najlepszych efektów w bardzo krótkim czasie.

Czyszczenie elewacji drewnianych Łapy

Aby drewniane elewacje pozostały świeże i zdrowe jak najdłużej, należy je oczyszczać i odświeżać w odpowiedni sposób. Piaskowanie jest procesem, który spełnia wszystkie kryteria – jest dokładny, bezinwazyjny, naturalny i szybki. Dodatkowo z doświadczeniem, jakie posiada nasza firma, możemy zapewnić, że zarówno naturalne jak i sztuczne zanieczyszczenia takie jak farba czy lakier pozostaną usunięte bez uszczerbku na elewacji. Elewacja oczyszczona poprzez piaskowanie będzie też wygładzona i odzyska dawny blask.

Piaskowanie cegieł i betonu w Łapach

W ofercie naszej firmy znajduje się piaskowanie powierzchni ceglanych i betonowych. Jest to metoda, które bezinwazyjnie i skutecznie pozbywa się wszelkiej maści zabrudzeń z powierzchni. Zabieg wykonywany jest dzięki wykorzystaniu sprężonego powietrza z zawartością materiałów ścierających (piasek lub szkło) o odpowiedniej granulacji dostosowanej tak, aby nie naruszała struktury. Nasze doświadczenie pozwala na szybkie wykonanie zadania i uzyskanie w pełni satysfakcjonujących efektów odświeżonych powierzchni.

Czyszczenie starych cegieł

Oczyszczanie starych cegieł jest przeprowadzane coraz częściej ze względu na rosnące zainteresowanie rustykalnymi wystrojami. Metodą pozwalającą na szybkie oczyszczenie z warstw starej farby, lakierów czy pozostałości tynku jest piaskowanie. Jest to niezwykle skuteczny sposób, który również wygładza czyszczoną powierzchnię i na nowo odkrywa jej pierwotny wygląd. Dodatkowym atutem jest fakt naturalności metody, ponieważ nie wykorzystuje ona chemii, dlatego z powodzeniem można ją stosować wewnątrz pomieszczenia oraz na zewnątrz.

Malowanie i impregnacja domów drewnianych Łapy

Drewniane domy to trend, który nie traci na popularności. Istnieje jednak szansa, że z biegiem lat elewacja drewniana może zacząć tracić na aspektach wizualnych. Właśnie dlatego należy zawczasu zainteresować się tym, jak najlepiej dbać o drewno. Rzeczą, o której musisz pamiętać jest regularne impregnowanie drewnianych domów. Warstwa impregnatu ochroni powierzchnię przed promieniowaniem UV czy innymi niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi. Jeśli szukasz sposobu na odświeżenie lub zmianę wyglądu domu – malowanie może być właśnie tym, czego szukasz. Niezależnie od tego, na co się zdecydujesz, nasza firma oferuje profesjonalne malowanie i impregnację domów drewnianych. Działamy na terenie Łap i zachęcamy do bezpośredniego kontaktu! 

Chcesz wiedzieć więcej?
Skontaktuj się z nami