Profesjonalne piaskowanie

Hajnówka: Piaskowanie drewna i metalu. Sodowanie oraz czyszczenie elewacji.

Poznaj piaskowanie – rewolucyjną metodę, która z pomocą strumienia sprężonego powietrza i piasku, oczyszcza i wydobywa naturalnie doskonałe piękno surowca. Skorzystaj z naszych usług i tchnij w swoją powierzchnię nowe życie.

O nas

Jesteśmy firmą z 7 letnim doświadczeniem w piaskowaniu powierzchni. Nasza praca jest naszą pasją, dlatego stale podejmujemy nowe wyzwania, zyskując nowe doświadczenia i grono wiernych Klientów. 

Dlaczego my?

Prócz umiejętności nabytych przez lata piaskowania powierzchni, posiadamy wysokiej klasy sprzęt piaskujący. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, co gwarantuje pełną personalizację naszych usług. 

Nasza oferta

Piaskowanie
drewna

Oczyszczanie z farb, nalotów i zabrudzeń powstałych w wyniku zużycia

Piaskowanie cegieł i betonu

Przywracanie naturalnej struktury i koloru, dzięki dokładnemu wyczyszczeniu powierzchni

Piaskowanie elementów metalowych

Renowacja metali bez ryzyka uszkodzenia gładkiej powierzchni

Zabezpieczamy i malujemy

Zabezpieczamy i malujemy powierzchnię po oczyszczeniu.

+48 501 475 126

ul. Główna 2K,
17-200 Dubiny

info@piaskowanie-drewna.com.pl

Hajnówka: Piaskowanie i sodowanie elementów z metalu

Piaskowanie jest metodą, którą z powodzeniem można stosować do oczyszczania elementów stalowych i metalowych. Metoda poradzi sobie zarówno z zabrudzeniami naturalnymi, rdzą jak również chemicznymi typu farba czy lakier. Nie należy obawiać się o trwałość materiałów, gdyż piaskowanie to proces wykorzystujący tylko naturalne środki – sprężone powietrze z zawartością ścierniwa o odpowiednie przystosowanej granulacji. Struktura zostanie więc nienaruszona. Metoda jest dodatkowo bardzo precyzyjna, co pozwala na dotarcie do trudno dostępnych zakamarków.

Piaskowanie drewna Hajnówka

Zabieg, który możesz wykonać w ramach oczyszczania powierzchni drewnianych przez naszą firmę to rekomendowane piaskowanie, które w sposób nieinwazyjny oczyszcza z zabrudzeń każdego rodzaju (farby, lakieru oraz zanieczyszczeń użytkowych). Oparta na wzbogaconym o elementy ścierne technologia sprężonego powietrza pozwala na odkrycie na nowo zabrudzonych powierzchni bez chemikaliów. Wieloletnie doświadczenie, które posiadamy jest gwarancją na wykonanie oczyszczania szybko i na najwyższym poziomie.

Czyszczenie elewacji drewnianych Hajnówka

Niewątpliwie elewacja jest jednym z tych elementów domu, które najbardziej ulegają zabrudzeniom. W dodatku nie jest to najłatwiejsza powierzchnia do czyszczenia ze względu na łączenia, szczególnie gdy jest ona zrobiona z drewna. Dlatego też najlepszym wyborem okazuje się być piaskowanie, czyli metoda czyszczenia znajdująca się w naszej ofercie. Ta bezinwazyjna, dokładna, nie wykorzystująca chemikaliów metoda z pewnością szybko oczyści zabrudzoną elewację pozostawiając jej strukturę nienaruszoną i odświeżoną w każdym calu.

Piaskowanie cegieł i betonu w Hajnówce

Nasza firma ma w swojej ofercie piaskowanie cegieł i betonu, metodę oczyszczania stosowaną coraz powszechniej. Strumień sprężonego powietrza wymieszanego z piaskiem lub innym ścierniwem skutecznie usuwa zabrudzenia zarówno te naturalne jak i sztuczne typu farba czy lakier. Poza metodą i sprzętem nasza firma posiada też duże doświadczenie w wykonywaniu tego zabiegu. Potraktowane przez nas cegły i beton zostaną nie tylko dokładnie, skutecznie i szybko oczyszczone, ale również wygładzone i odświeżone.

Czyszczenie starych cegieł

Niewątpliwie po pewnym czasie cegły i ceglane elewacje wymagają oczyszczenia czy odświeżenia. Naturalne zabrudzenia, farba, lakiery, jak również czas, zmieniają wygląd i strukturę powierzchni. W przywróceniu ich do dawnej świetności na pewno pomoże piaskowanie. Ta bezinwazyjna i precyzyjna metoda nie tylko pozwoli usunąć wszystkie niechciane substancje z czyszczonej powierzchni, ale również wygładzi ją i przywróci jej dawny blask. Dodatkowo, w procesie nie wykorzystuje się żadnych chemikaliów więc jest to w 100% naturalne.

Malowanie i impregnacja domów drewnianych Hajnówka

Wielu naszych klientów pyta – jak utrzymać drewno w nienagannym stanie? Odpowiedź jest prosta! Wystarczy przeprowadzać regularnie kilka zabiegów. Najważniejszym z nich jest impregnacja, poprzedzona dokładnym czyszczeniem powierzchni. Impregnowanie pozwala na zabezpieczenie drewna przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi jak promieniowanie UV, kwaśne deszcze czy wiele innych. Jeśli szukasz sposobu na nadanie elewacji innego stylu, malowanie może okazać się rozwiązaniem. W naszej ofercie znajdziesz wiele ciekawych odcieni, które sprawią, że Twój dom nabierze nowego wyglądu. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług malowania i impregnacji domów drewnianych wszystkich z Hajnówki i okolic.

Chcesz wiedzieć więcej?
Skontaktuj się z nami