Profesjonalne piaskowanie

Grajewo: Piaskowanie drewna i metalu. Sodowanie oraz czyszczenie elewacji i cegieł w Grajewie.

Poznaj piaskowanie – rewolucyjną metodę, która z pomocą strumienia sprężonego powietrza i piasku, oczyszcza i wydobywa naturalnie doskonałe piękno surowca. Skorzystaj z naszych usług i tchnij w swoją powierzchnię nowe życie.

O nas

Jesteśmy firmą z 7 letnim doświadczeniem w piaskowaniu powierzchni. Nasza praca jest naszą pasją, dlatego stale podejmujemy nowe wyzwania, zyskując nowe doświadczenia i grono wiernych Klientów. 

Dlaczego my?

Prócz umiejętności nabytych przez lata piaskowania powierzchni, posiadamy wysokiej klasy sprzęt piaskujący. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, co gwarantuje pełną personalizację naszych usług. 

Nasza oferta

Piaskowanie
drewna

Oczyszczanie z farb, nalotów i zabrudzeń powstałych w wyniku zużycia

Piaskowanie cegieł i betonu

Przywracanie naturalnej struktury i koloru, dzięki dokładnemu wyczyszczeniu powierzchni

Piaskowanie elementów metalowych

Renowacja metali bez ryzyka uszkodzenia gładkiej powierzchni

Zabezpieczamy i malujemy

Zabezpieczamy i malujemy powierzchnię po oczyszczeniu.

+48 501 475 126

info@piaskowanie-drewna.com.pl

Grajewo: Piaskowanie i sodowanie metali

Oczyszczanie powierzchni metalowych lub stalowych może okazać się dużym wyzwaniem, szczególnie jeżeli mówimy o złożonych konstrukcjach z wieloma zakrzywieniami. Piaskowanie jest odpowiedzią dla najbardziej wymagających powierzchni. Wielkie doświadczenie firmy pozwala na kompleksowe zajęcie się problemem i oczyszczenie najbardziej wymagających powierzchni w krótkim czasie. Metoda jest w 100% bezpieczna i nie narusza struktur, co możliwe jest dzięki temu, że jest ona całkowicie naturalna i pozbawiona chemikaliów.

Piaskowanie drewna Grajewo

Wystawione na próbę czasu drewniane struktury często nabierają widocznych śladów użytkowania. Najlepszym sposobem na przywrócenie ich pierwotnego blasku jest oczyszczenie metodą piaskowania, którą oferuje nasza firma. Jest to bardzo dokładna i bezinwazyjna metoda, oparta na wykorzystaniu strumienia sprężonego powietrza, dająca bardzo zadowalające efekty. Doświadczenie, które posiadamy w wykonywaniu zadań tego typu pozawala na najlepsze wykonanie tego zadania w jak najkrótszym czasie.

Czyszczenie elewacji drewnianych Grajewo

Piaskowanie jest metodą pozwalającą na szybkie oczyszczanie powierzchni, znajdującą zastosowanie przy wymagających specjalnej opieki drewnianych elewacjach. Jest ona szczególnie polecana w tym przypadku, ponieważ pozwala na dokładne oczyszczenie powierzchni niezależnie od jej kształtu, dosięgając nawet w najgłębsze i najbardziej ukryte zakamarki. Metoda jest całkowicie bezinwazyjna i nie narusza powierzchni, co możliwe jest przez wyeliminowanie substancji chemicznych. Oczyszczone powierzchnie są wygładzone i odświeżone.

Piaskowanie cegieł i betonu w Grajewie

Oczyszczanie powierzchni z zabrudzeń wszelkiego typu może zostać przeprowadzone przy użyciu metody piaskowania. Jest to sposób wykorzystujący sprężone powietrze z dodatkiem elementów ścierających, które z powodzeniem przeprowadza nasza firma. Możemy pochwalić się dużym doświadczeniem, co wpływa na jeszcze lepsze efekty, odpowiednie dobranie granulacji ścierniwa, szybki czas realizacji usługi oraz dokładność. Przeprowadzane w ten sposób piaskowanie można zastosować na wszelkiego rodzaju powierzchniach ceglanych i betonowych.

Czyszczenie starych cegieł

Istnieje kilka sposobów na oczyszczenie starych betonowych lub ceglanych ścian, jednak najefektywniejszym z nich jest piaskowanie. Pozwala to odkryć na nowo stare struktury i przywrócenie ich pierwotnego piękna. Dzięki metodzie możliwe jest usunięcie zalegających starych warstw farby, lakieru czy nawet graffiti. Dodatkowo powierzchnie stają się wygładzone i dokładnie oczyszczone bez użycia środków chemicznych. Skorzystanie z usług piaskowania pozwala na zdecydowane zredukowanie czasu pracy.

Malowanie i impregnacja domów drewnianych Grajewo

Jeśli szukasz firmy, która zajmuje się kompleksowym malowaniem i impregnacją domów drewnianych – nie trafisz lepiej. Nasz zespół już od wielu lat przeprowadza te zabiegi na terenie Grajewa i okolic. Dzięki doświadczeniu i wiedzy wiemy, jak odpowiednio dobrać impregnaty do rodzaju elewacji drewnianej, którą posiadasz. Oferujemy również bogatą paletę kolorów farb – od tych naturalnych po nietypowe, które sprawią, że Twój dom stanie się jeszcze bardziej oryginalny. Zabieg impregnacji powinien być wykonywany okresowo. Dzięki temu utrzymasz drewno w nienagannym stanie przez wiele lat. Masz więcej pytań? Zapraszamy do sprawdzenia szczegółów oferty lub bezpośredniego kontaktu.

Chcesz wiedzieć więcej?
Skontaktuj się z nami