Profesjonalne piaskowanie

Biała Podlaska: Piaskowanie drewna i metalu. Sodowanie oraz czyszczenie elewacji w Białej Podlaskiej.

Poznaj piaskowanie – rewolucyjną metodę, która z pomocą strumienia sprężonego powietrza i piasku, oczyszcza i wydobywa naturalnie doskonałe piękno surowca. Skorzystaj z naszych usług i tchnij w swoją powierzchnię nowe życie.

O nas

Jesteśmy firmą z 7 letnim doświadczeniem w piaskowaniu powierzchni. Nasza praca jest naszą pasją, dlatego stale podejmujemy nowe wyzwania, zyskując nowe doświadczenia i grono wiernych Klientów. 

Dlaczego my?

Prócz umiejętności nabytych przez lata piaskowania powierzchni, posiadamy wysokiej klasy sprzęt piaskujący. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, co gwarantuje pełną personalizację naszych usług. 

Nasza oferta

Piaskowanie
drewna

Oczyszczanie z farb, nalotów i zabrudzeń powstałych w wyniku zużycia

Piaskowanie cegieł i betonu

Przywracanie naturalnej struktury i koloru, dzięki dokładnemu wyczyszczeniu powierzchni

Piaskowanie elementów metalowych

Renowacja metali bez ryzyka uszkodzenia gładkiej powierzchni

Zabezpieczamy i malujemy

Zabezpieczamy i malujemy powierzchnię po oczyszczeniu.

+48 501 475 126

info@piaskowanie-drewna.com.pl

Biała Podlaska: Piaskowanie i sodowanie elementów metalowych

Elementy metalowe i stalowe z biegiem lat tracą swoją świetność. Zwykle spowodowane jest to odkładaniem się na nich resztek farb, lakierów czy innego typu zanieczyszczeń. Metodą na odnowienie ich jest oczyszczanie przy wykorzystaniu piaskowania lub sodowania. Oba te zabiegi pozwalają oczyścić powierzchnię z każdej niedoskonałości i jednocześnie wygładzić ją. Zależnie od obrabianego materiału ważne jest dobranie odpowiedniego ścierniwa, dzięki czemu dotrzemy w najgłębszy zakamarek konstrukcji. Oferta piaskowania i sodowania elementów stalowych i metalowych skierowana jest do mieszkańców Białej Podlaskiej.

Piaskowanie drewna Biała Podlaska

Co zrobić kiedy chcesz odświeżyć stary mebel lub elewację drewnianą? Renowacje zawsze należy rozpocząć od odpowiedniego oczyszczenia powierzchni. Idealnym sposobem jest piaskowanie drewna, które pozwala na dokładne usunięcie zabrudzeń, wygładzenie i wyrównanie powierzchni. W tej metodzie wykorzystujemy sprężone powietrze z drobinkami materiału ściernego, co pozwala nam dotrzeć nawet w najgłębsze zakamarki konstrukcji. Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły oferty piaskowania drewna w Białej Podlaskiej.

Czyszczenie elewacji drewnianych Biała Podlaska

Elewacje drewniane są dobrze znane i lubiane przez szerokie grono odbiorców. Jednak żeby móc się nimi cieszyć przez wiele lat należy o nie odpowiednio dbać. Jednym z ważniejszych etapów jest tutaj ich dogłębne czyszczenie. Piaskowanie polecane jest ze względu na dokładność oraz metodykę – idealnie sprawdzi się na zewnątrz, ponieważ wykorzystuje naturalne środki. Zaufaj naszemu doświadczeniu w tej dziedzinie i skorzystaj z naszej usługi czyszczenia elewacji drewnianych metodą piaskowania na terenie Białej Podlaskiej.

Piaskowanie cegieł i betonu w Białej Podlaskiej

Piaskowanie cegły to idealny i sprawdzony sposób na odświeżenie czerwonej cegły. Świetnie sprawdza się w przypadku oczyszczania jej z pozostałości tynku oraz innych zanieczyszczeń. Metoda ta sprawdza się również przy powierzchniach betonowych. Piaskowanie jest metodą dokładną, szybką, nieinwazyjną i co najważniejsze – niedrogą. Nasza firma zajmuje się profesjonalnym wykonywaniem piaskowania cegieł i betonu na terenie Białej Podlaskiej. Gwarantujemy zadowalające efekty w niedługim czasie.

Czyszczenie starych cegieł

Odnawianie starych cegieł ostatnio jest w modzie. Nie jest to dla nas nic dziwnego ponieważ ściana z czerwonej cegły wygląda dobrze i ponadczasowo zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku. Najlepiej jest wyczyścić ją przy wykorzystaniu metody piaskowania. W tej kwestii polecamy zaufać profesjonalistom, ponieważ obróbka cegieł powoduje pylenie. To właśnie dlatego warto mieć odpowiednie przyrządy, które pozwolą uniknąć tego zjawiska. Zajmujemy się profesjonalnym przeprowadzaniem piaskowania na terenie Białej Podlaskiej. Z nami oczyścisz stare cegły i nadasz im nowego, lepszego charakteru.

Malowanie i impregnacja domów drewnianych Biała Podlaska

Szukasz firmy, która wykonuje kompleksowe usługi malowania i impregnacji domów drewnianych? Jesteś w dobrym miejscu! Zajmujemy się przeprowadzaniem doraźnych oraz regularnych zabiegów pielęgnacyjnych elewacji drewnianych na terenie Białej Podlaskiej. Zabiegi wykonujemy ze starannością i przy użyciu profesjonalnego sprzętu. Na życzenie klienta malowanie oraz impregnację poprzedzamy piaskowaniem drewna, dzięki czemu możemy odpowiednio wyczyścić powierzchnię. Daje to nie tylko zachwycający efekt końcowy, ale również gwarancję na długie lata. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty malowania oraz impregnacji elewacji drewnianej.

Chcesz wiedzieć więcej?
Skontaktuj się z nami