Profesjonalne piaskowanie

Augustów: Piaskowanie drewna i metalu. Sodowanie oraz czyszczenie elewacji w Augustowie.

Poznaj piaskowanie – rewolucyjną metodę, która z pomocą strumienia sprężonego powietrza i piasku, oczyszcza i wydobywa naturalnie doskonałe piękno surowca. Skorzystaj z naszych usług i tchnij w swoją powierzchnię nowe życie.

O nas

Jesteśmy firmą z 7 letnim doświadczeniem w piaskowaniu powierzchni. Nasza praca jest naszą pasją, dlatego stale podejmujemy nowe wyzwania, zyskując nowe doświadczenia i grono wiernych Klientów. 

Dlaczego my?

Prócz umiejętności nabytych przez lata piaskowania powierzchni, posiadamy wysokiej klasy sprzęt piaskujący. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, co gwarantuje pełną personalizację naszych usług. 

Nasza oferta

Piaskowanie
drewna

Oczyszczanie z farb, nalotów i zabrudzeń powstałych w wyniku zużycia

Piaskowanie cegieł i betonu

Przywracanie naturalnej struktury i koloru, dzięki dokładnemu wyczyszczeniu powierzchni

Piaskowanie elementów metalowych

Renowacja metali bez ryzyka uszkodzenia gładkiej powierzchni

Zabezpieczamy i malujemy

Zabezpieczamy i malujemy powierzchnię po oczyszczeniu.

+48 501 475 126

info@piaskowanie-drewna.com.pl

Augustów: Piaskowanie i sodowanie elementów metalowych

Metodą umożliwiającą oczyszczanie powierzchni metalowych czy stalowych, którą oferuje nasza firma jest piaskowanie. Jest to metoda bazująca na wykorzystaniu sprężonego powietrza z zawartością materiałów ściernych, która oczyszcza powierzchnie bez naruszania jej struktur. Jest to metoda szybka i niesamowicie efektywna, ponieważ pozwala na dotarcie nawet w najtrudniej dostępne miejsca. Piaskowanie stosuje się również do eliminacji uszczerbków czy kształtowania powierzchni bez niszczenia struktury – metoda nie wykorzystuje chemii.

Piaskowanie drewna Augustów

Oczyszczanie powierzchni drewnianych z brudu, niezależnie od tego czy jest to podłoga czy stare meble, kojarzone jest z ciężką pracą. Nasza firma zajmuje się profesjonalnym oczyszczaniem powierzchni drewnianych metodą piaskowania, która jest niesamowicie skuteczna i nie uszkadza struktur. Doświadczenie w tej kwestii gwarantuje szybkie wykonanie zadania i osiągnięcie najlepszych efektów – idealnego wygładzenia, oczyszczenia najgłębszych zakamarów i przywrócenia dawnej świetności. Wszystko to bez użycia chemii!

Czyszczenie elewacji drewnianych Augustów

Zachwycające drewniane elewacje potrzebują dużo wysiłku w utrzymaniu. Najważniejszym krokiem w utrzymaniu ich dobrej kondycji jest oczyszczanie. Kiedy widzisz, że Twoje drewniane struktury potrzebują odświeżenia – piaskowanie jest najlepszym rozwiązaniem. Metoda pozwala na odkrycie naturalnych struktur bez ich naruszania. Dodatkowo powierzchnie poddane piaskowaniu są idealnie wygładzone i wyczyszczone nawet w najgłębszych zakamarkach. Wykorzystywana technologia pozwala na wyeliminowanie szkodliwych chemikaliów.

Piaskowanie cegieł i betonu w Augustowie

Jeżeli myślisz o odświeżeniu starej ściany lub odsłonięcia starej, czerwonej cegły – piaskowanie jest czymś, co trzeba rozważyć. Jest to metoda oferowana przez nas, oparta na wykorzystaniu sprężonego powietrza wzbogaconego o elementy ścierne o odpowiedniej granulacji, która dzięki wyeliminowaniu substancji chemicznych jest w 100% bezinwazyjna. Wieloletnie doświadczenie pozwala na szybkie wykonanie zadania oraz daje gwarancje najlepszych efektów – idealne wygładzenie i bardzo dokładne oczyszczenie.

Czyszczenie starych cegieł

Rustykalne wnętrza są wybijającym się trendem dekoratorskim. Efekt ten można uzyskać odsłaniając stare cegły. Można to wykonać przeprowadzając piaskowanie, czyli szybką metodę używającą strumień sprężonego powietrza i ścierniwa. Piaskowanie pozwala na odkrycie starych struktur bez ich naruszania, wygładzenie ich oraz oczyszczenie, co daje efekt świeżości i nowości. Zabiegowi można poddać również ściany zewnętrzne budynków, które wymagają oczyszczenia z farb czy lakierów. Efekty widoczne natychmiastowo.

Malowanie i impregnacja domów drewnianych Augustów

Kluczem do długowieczności drewnianej elewacji jest przede wszystkim jej odpowiednie utrzymanie. Poza oczyszczaniem warto zadbać również o malowanie i impregnację domów drewnianych, które nasza firma przeprowadza na terenie Augustowa. Wykonujemy kompleksowe usługi w tym zakresie i posiadamy odpowiednie wyposażenie. Wykorzystujemy tylko sprawdzone impregnaty z najwyższej półki. Impregnację przeprowadzamy z dbałością o każdy szczegół i nie pomijamy żadnego etapu. Dzięki temu drewno będzie odporne na działanie zewnętrznego otoczenia. W przypadku malowania domów drewnianych dajemy pełną swobodę w wyborze kolorów – od tych naturalnych do odważniejszych. Zapraszamy do zapoznania się z pełna ofertą usług.

Chcesz wiedzieć więcej?
Skontaktuj się z nami